Sâmbătă, 8 noiembrie, începând cu ora 10, în Capela greco-catolică a Spitalului Județean de Urgență Baia Mare
va avea loc slujba de pomenire a cadrelor medicale repausate.
Eveniment găzduit de Asociatia Medicală Catolică Maramureș.
În veci pomenirea lor!



– Servicii de creare site web
