Românii din Statele Unite au petrecut momentul Învierii Domnului într-o biserică ortodoxă din New York.
https://www.facebook.com/biserica.sfantamaria/videos/2221048867989030/
Era o seară destul de rece, ca de început de primăvară, mulți români se aflau în fața televizoarelor, iar pe...
Citeste mai mult© 2020 eMaramures. Toate drepturile rezervate.