Duminică, 7 iulie, un incendiu a izbucnit la o centrală dezafectată din Sighetu Marmației.
La locul incendiului au intervenit reprezentanții ISU Maramureș.
Era o seară destul de rece, ca de început de primăvară, mulți români se aflau în fața televizoarelor, iar pe...
Citeste mai mult© 2020 eMaramures. Toate drepturile rezervate.