Tragedie, seara trecută, pe litoral, între stațiunile Eforie Sud şi Eforie Nord. Un tânăr de doar 22 de ani a murit pe loc, după ce mașina în care se afla s-a izbit violent de un stâlp. La volan se afla iubita lui, de 20 de ani, care își luase recent permisul de conducere.
Era o seară destul de rece, ca de început de primăvară, mulți români se aflau în fața televizoarelor, iar pe...
Citeste mai mult



– Servicii de creare site web
