Un autoturism a luat foc în urmă cu puțin timp pe bulevardul București din Baia Mare. Pompierii intervin cu două autospeciale de stingere a focului.
Din primele informații, nu există victime.
Era o seară destul de rece, ca de început de primăvară, mulți români se aflau în fața televizoarelor, iar pe...
Citeste mai mult© 2020 eMaramures. Toate drepturile rezervate.