ANM a emis pentru miercuri, 15 februarie, un COD GALBEN valabil până la ora 11:00 pentru Sighetu Marmației, Bocicoiu Mare, Săpânța, Remeți, Câmpulung la Tisa, Sarasău.
Se va semnala local ceață care determină scăderea vizibilității sub 200 m, izolat sub 50 m.
Era o seară destul de rece, ca de început de primăvară, mulți români se aflau în fața televizoarelor, iar pe...
Citeste mai mult



– Servicii de creare site web
