Trei secretari de stat din Ministerul Mediului si Schimbarilor Climatice - Ionut-Ciprian Iuga, Puiu Gelu si Elena Dumitru - au fost eliberati din functie, potrivit unor decizii semnate azi, 11 septembrie, de premierul Victor Ponta...
Citeste mai mult
– Servicii de creare site web
