Portal eMaramures.ro - PAGINA START
Cauta in:


01.09.2014 13:14:54
Euro - 4,3989 lei

Dolar SUA - 3,3485 lei

Lira - 5,5658 lei

Aur (gr.) - 138,5065 lei


Foto soare si noriVezi VIDEO

2 septembrie  

Max: 22/ 28 grade Celsius
Min:    9/ 14 grade Celsius
 

Va fi vreme in general frumoasa maine peste tot in Maramures. Spun meteorologii ca vom avea parte de soare, dar si ca este posibil ca din cand in cand sa apara nori, care sunt insa trecatori. Vantul va sufla in general slab, iar temperaturile vor continua sa creasca usor fata de cele din zilele precedente. La pranz mercurul termometrelor va arata 28 de grade in Baia Mare si Sighetu Marmatiei, 26 de grade vor arata termometrele la Targu Lapus si Seini, in vreme ce in Borsa si Cavnic nu se vor inregistra mai mult de 22 de grade Celsius.

Baia Mare
: In Baia Mare urmatoarele doua zile aduc vreme schimbatoare. Miercuri cerul va fi predominant noros si sunt posibile izolat averse de ploaie. Joi va fi soare, dar ca din cand in cand apar norii, care sunt insa trecatori. Maximele termice se vor situa in jurul valorii de 28 de grade Celsius, in timp ce noaptea minimele nu vor depasi 14 grade Celsius.

Sighetu Marmatiei:
Vreme schimbatoare spun meteorologii ca va fi in urmatoarele doua zile si la Sighetu Marmatiei. Miercuri se vor semnala innorari variabile, in timp ce joi va fi soare, insa vor fi si perioade in care norii vor acoperi cerul. La pranz termometrele vor arata cel mult 28 de grade Celsius. Noaptea mercurul din termometre va arata pana la 15 grade Celsius.

Borsa: La Borsa va fi vreme in schimbatoare in urmatoarele doua zile. Meteorologii spun ca miercuri va fi innorat dar nu va ploua . Joi insa cerul va fi insorit, dar ca vor fi perioade cu nori. Temperaturile maxime se vor situa in jurul valorii de 20 grade Celsius, in timp ce noaptea se vor inregistra minime de cel mult 10 grade Celsius.

Cavnic: Si la Cavnic este asteptata vreme schimbatoare in urmatoarele doua zile. Prognozele spun ca miercuri cerul va fi predominant noros si ca se pot semnala averse de ploaie sau chiar furtuni. Joi insa se face vreme in general frumoasa. Perioadele cu soare vor alterna cu cele cu nori, iar vantul va sufla in general slab. Maximele termice vor fi comparabile cu cele din zilele precedente si pot ajunge pana la 22 de grade Celsius. Noaptea mercurul din termometre poate arata cel mult 13 grade Celsius.

Targu Lapus: Va fi vreme schimbatoare in urmatoarele doua zile si la Targu Lapus. Meteorologii arata ca miercuri si in aceasta zona cerul va fi predominant noros si ca se pot semnala avesre de ploaie sau chiar furtuni. Joi insa se face din nou vreme frumoasa, cu nori , dar si cu soare. Vantul va sufla slab, iar maximele termice se vor situa la pranz in jurul valorii de 25 de grade Celsius, in timp ce noaptea minimele pot ajunge pana la 13 grade Celsius.

Seini
:
Vreme schimbatoare este asteptata si la Seini in urmatoarele doua zile. Miercuri sunt asteptate innorari variabile, in timp ce joi va fi vreme in general frumoasa, cu nori, dar si cu perioade in care va straluci soarele. In zona maximele termice pot ajunge pana la valoarea de 26 de grade Celsius. Noaptea mercurul din termometre nu va depasi 14 grade Celsius.




112
ACTUALIZARE - VIOL – Patru tineri, suspectati ca au fortat o fata de 15 ani din Bozanta Mare sa intretina relatii sexuale cu ei (VIDEO)
09:10:11 12 iunie 2013  | autor:  Vasile Dale

Viol  (c) eMM.roVezi VIDEO
Patru tineri, dintre care unul este minor, au fost retinuti, fiind acuzati ca au violat o fata de 15 ani din Bozanta Mare. Fapta s-ar fi petrecut in cursul zilei de ieri, 11 iunie, minora fiind luata cu forta si dusa intr-o cladire abandonata din Tautii Magheraus, unde a fost fortata sa intretine relatii sexuale. Politistii au identificat presupusii autori si au fost retinuti. Procurorii urmeaza sa decida daca tinerii vor fi prezentati la instanta cu propunere de arestare preventiva.

IPJ Maramures a precizat, printr-un comunicat oficial ca marti dimineata, 11 iunie, la ora 06:00, politistii de investigatii criminale au fost sesizati de catre o minora in varsta de 15 ani care a reclamat faptul ca, in cursul noptii, a fost victima unui viol comis asupra sa de patru tineri necunoscuti.

In urma activitatilor de investigare realizate de politisti, au fost identificati cei patru suspecti: un minor in varsta de 17 ani si alti trei tineri cu varsta de 18, 25, respectiv 28 de ani, toti din Tautii Magheraus. Sub coordonarea procurorului de la Parchetul de pe langa Judecatoria Baia Mare, acestia sunt cercetati in stare de retinere sub aspectul savarsirii infractiunii de viol.

 
Versiunea pentru tiparire
Trimite stirea pe email
Trimite stirea pe Yahoo! Messenger
Adauga comentariu


1

Publicat la: 12 iunie 2013 ora: 09:45:17 de catre: QWERTY
Dic aia....'' Fecioara '' asta strica piata.....ce parinti are ?.....cand primesc belet de voie din sanator, trebuie sa umblu non stop cu carutu de butelie pana gasesc sa-mi faca cineva un astfel de '' bine ''....

2

Publicat la: 12 iunie 2013 ora: 10:55:54 de catre: Danu
De fapt tineri sant din Bozanta Mare, sa le fie anvatatura de minte, sa violezi o fata de 15 ani in grup organizat rusine sa le fie. Merita 20 de ani de puscarie

3

Publicat la: 12 iunie 2013 ora: 11:42:01 de catre: Anonim
Date proaste. Baieti sunt Din Bozanta Mare :). Nu a fost o cladire abandonata din Tauti Magheraus , a fost in Bozanta Mare. Nu stiu ce a fost in capul lor ......pacat de parinti ca sunt distrusi.

4

Publicat la: 12 iunie 2013 ora: 11:45:01 de catre: Gogaie
Oare de unde a fost "luata cu forta" in toiul noptii? Banuiesc ca nu de-acasa, din pat, unde dormea cuminte... Cum a ajuns din Bozanta Mica, noaptea, in Tauti???

5

Publicat la: 12 iunie 2013 ora: 12:16:09 de catre: ECATERINA
sti ce nu-i condamni tu cai condamna tribunalu

6

Publicat la: 12 iunie 2013 ora: 12:20:05 de catre: Paul
CASTRARE CHIMICA PENTRU VIOLATORI!!!

7

Publicat la: 12 iunie 2013 ora: 12:26:44 de catre: vasi
politistii din tauti sunt mereu pe faza repede ia prins pe violatori,felicitari vad ca nu misca nimeni fara stirea lor,bravo lor

8

Publicat la: 12 iunie 2013 ora: 12:28:59 de catre: LASZLO
FELICITARI POLITISTILOR DIN TAUTI,LA ZDUP CU EI

9

Publicat la: 12 iunie 2013 ora: 12:37:39 de catre: popescu
Care este numele lor?

10

Publicat la: 12 iunie 2013 ora: 12:48:18 de catre: 1,2 si 000
Asa zisii tineri,mai bine dadeau dracu la laba,rusine BA animalelor,ce placere mai e si aia sa stai la rand pana ce ti se face si tie gaura rotunda,sa dea Dumnezeu sa ajungeti la parnaie.....acolo o sa deveniti niste adevarate PAPUSICI.

11

Publicat la: 12 iunie 2013 ora: 12:50:12 de catre: Vasile Cale
Mai draga domnule Dale, de ce nu blurezi o fotografie cand ii baga mana la veverita ori o felatzie din semiprofil din contrejour ??? Genul asta de montaj cu blur e de protv 1995. Eu as fi pus patru poze cu Dominique Strauss Kann in locul montajului !!!

12

Publicat la: 12 iunie 2013 ora: 13:12:32 de catre: maria
castrarea chimicaaa!!

13

Publicat la: 12 iunie 2013 ora: 13:52:22 de catre: mercedesu
Bine zici prietene....sau poate a stat acasa cuminte si invata pentru examen si dintr-o data au intrat pe geam si au lut-o pe sus pe Alba ca zapada si au dus-o in padurea adormita...pam pam

14

Publicat la: 12 iunie 2013 ora: 14:20:19 de catre: Bourean
Castrare fizica

15

Publicat la: 12 iunie 2013 ora: 14:42:33 de catre: SCAPATINE DE VIOLATORI
TREBUIE SCHIMBATE LEGILE PEDEPSE MARI PT VIOLATORI,BINE CA POLITIA ISI FACE DATORIA

16

Publicat la: 12 iunie 2013 ora: 15:25:27 de catre: nek
sa va fie rusine,v-am crezut baieti de treaba.nu ma asteptam la voi,ati distrus viata fetei aleia.ce a fost in capul vostru?mie mila de mamele voastre,gabi cu asta ai distrus viata lui tanti marioara.rusine rusine rusine!!!!fata a fost rapita nu tot dati comentarii aiurea

17

Publicat la: 12 iunie 2013 ora: 15:29:32 de catre: nek
si fata nu e de la noi din bozanta,nu se da stirea cum e defapt.

18

Publicat la: 12 iunie 2013 ora: 15:32:21 de catre: viol
Comentari aiurea. Clar ca nu a fost luata din pat si dusa in Bozanta Mare sa o abuzeze. Fata a fost luata cand a iesit de la liceu si bagata cu forta in masina. :)...Fata era Virgina si provine dintr-o familie buna. Nu a mers ea acolo ca asa a vrut....pana si cartela i-a fost aruncata de la telefon. Banii aveau...puteau sa mearga pe varianta ca sunt destule nu sa distruga fata.

19

Publicat la: 12 iunie 2013 ora: 15:49:53 de catre: ralu
da si mama unuia dintre copii zice ca nu mai stie 'curva'cine a f... scuzati limbajul rusine din partea ei daca era fata ei in locul saracei fete ce facea?inchisoare pt toti

20

Publicat la: 12 iunie 2013 ora: 15:58:36 de catre: eda
Rusine sa le fie au distrus-o pe biata fata!!RUSINE!RUSINE!RUSINE!

21

Publicat la: 12 iunie 2013 ora: 16:33:16 de catre: justitiarul
sa mearga la parnaie si acolo il asteapta baietii rai sa le faca rozeta de la curulet ......mareeeeeee.....nenorocitii!!!!
v

22

Publicat la: 12 iunie 2013 ora: 16:36:54 de catre: bb
Cine a scris articolul asta ....ar face bine sa se informeze inainte de a publica asa ceva. Vasile Dale te informez ca fata a fost din Baia Mare ..clasa a 9 a...Nu din Bozanta Mare . In Bozanta Mare a fost violata. Toti 4 sunt din Bozanta Mare. Sunteti niste nesimtit toti 4. Nu credeam ca voi o sa ajungeti sa faceti asa ceva la 17 si la 18 ani inloc sa va continuati scola ...umblati acum sa dati declarati. La 25 si 28 de ani ar trebui sa va ganditi la o familie nu sa violatii o fata . Meritati ce e mai rau!!!

23

Publicat la: 12 iunie 2013 ora: 16:52:34 de catre: Aurora
Niste tarani !!!!

24

Publicat la: 12 iunie 2013 ora: 17:10:05 de catre: anonim
Sunteti niste bestii!!A-ti facut satul de rusine.Jigodiilor!!!Sa dea Dumnezeu sa putreziti in puscarie, mai ales tu Gabi.Pacat de parintii vostrii.

25

Publicat la: 12 iunie 2013 ora: 17:17:36 de catre: anonim
Asa baietilor v-ati distrus viata.Riscati pana la 18 ani de inchisoare.Vai de parintii vostrii.
eMM

26

Publicat la: 12 iunie 2013 ora: 17:46:14 de catre: laura
Ce spuneti despre limbajl elevat al comentariului nr.10? Putin mai multa atentie,va rugam.

27

Publicat la: 12 iunie 2013 ora: 17:56:04 de catre: ali
Atentie parinti! Sa nu credeti ca ai vostri copii sunt departe de asa ceva.Nu-i lasati in anturaje deocheate ca invata sa fumeze,sa bea ,sa se bata si sa...violeze!

28

Publicat la: 12 iunie 2013 ora: 18:09:13 de catre: À
Ar trebuii sa nu mai judecati pe nimeni si sa nu va bucurati de necazul nimanui sa va bucurati ça nu ati fost Voi in locul ala blestemat Terminati cu comentariile la adressa lui Gabi sa va fie RUSINEEEEE merge ti si munciti in loc sa judecati pe altul!!!!!

29

Publicat la: 12 iunie 2013 ora: 18:27:02 de catre: dan
ce cauta fata aia singura la o asemenea ora nepotrivita? oare ce pazesc parintii fetei? in plus se aude ca fata nu era virgina de multi ani, e adevarat?

30

Publicat la: 12 iunie 2013 ora: 19:49:42 de catre: nek
Ii va judeca Dumnezeu si tribunalul.Lor ar trebui sa le fie RUSINE RUSINE RUSINE!!!

31

Publicat la: 12 iunie 2013 ora: 20:34:56 de catre: D.d.D
Va aflati sa vorbiti! Dar cine sunteti voi? Stiti voi exact ce s-a intamplat? Ati fost acolo? Nu mai comentati aiurea, nu sunteti voi Dumnezeu sa judecati. Abtineti.va comentariile pentru voi . Persoaneele cu ganduri rele, sa nu va aflati voi in locul lor ! Tot timpul sunteti voi mai destepti, vai de voi ...

32

Publicat la: 12 iunie 2013 ora: 20:35:05 de catre: GHERLA VA ASTEAPTA!!!!! FELICITARI PORCILOR
ba comantariul 28 adica "A" astia merita puscati frate si nu se ia nimeni de nici unu dar treaba asta au facut-o cu mana lor si cu buna stiinta. MEHARZI aia TIGANII mai bine zis aia merita puscarie pe viata sau scosi din satul nostru ca ne-au facut de rusine. Cat despre GABI si ANDREI puscarie frate sa le fie o lectie de viata treaba asta. Asa ca nu le mai luati apararea atata ca nici unu nu e usa de biserica. PACAT DE PARINTI au crescut niste PUSCARIASI>>> TANTI MARIOARA sa treci cu bine peste treaba asta si restu parintilor!!!

33

Publicat la: 12 iunie 2013 ora: 20:47:35 de catre: c
Auziti daca fata nu stie sa se imbrace decenta, cine stie cum a fost imbracata. Nu judecati baietii, fetele sunt niste ispite mai ales alea ce vor ....! Nu folositi numele parintilor macar ca daca pateteati voi asta cum era ?..Puneti'va in locul lor si apoi judecati...

34

Publicat la: 12 iunie 2013 ora: 20:51:49 de catre: anonim
fata aia cum de no strigat ca tare multe case se afla in jurul casei alea si pana acolo tare mult o avut de mers ? se vede ca la fata io placut rog sa le dati drumu la baieti ia cum o ajuns in bozanta din tauti Din statia de autobuz daca te ea cineva cu forta pote sa fi strigat ca se aude si se vede In ce statie o asteptat fata autobuzu in tauti ? rusinea fetei

35

Publicat la: 12 iunie 2013 ora: 21:00:33 de catre: c
Macar nu folositi numele parintilor ,ca nu e frumos, si nu ced ca va placea sa zica cineva sa putrezeasca in inchisoare daca era vecin cu voi sau amic.Ganditi ce scrieti, nu fiti rai ca si voua vi se poate intampla, la fiecare cum e scris, cine stie ce imbracaminte avea aia.Nu judecati doar baietii ca poate nici fata nui rupta din stele.Rusineee celor ce vorbiti urat!!!!

36

Publicat la: 12 iunie 2013 ora: 21:19:37 de catre: ionut
La Puscarie cu cei 2 DERBEDEI, Andrei si Gabi, ei sint principalii vinovati, in mod normal le da 8 ani pt. viol, o sa putreziti in Puscarie nemernicilor! Eu daca as fi in locul parintilor, v-as omori Andrei si Gabi, rusine jegurilor!

37

Publicat la: 12 iunie 2013 ora: 21:29:21 de catre: anonim
Comentari gen: “poate nu a fost imbracata decent“ Orcum ai fii imbracata numai la un om dement ii poate trece prin cap sa violeze o fata. Poate fii verisor, frate, vecin,prieten. Cand violezi o persoana meriti “moartea“. Mila pentru ce? Cum puteti sa spuneti sa ai mila sa nu fii in locu lor? Sa violeziii o fata? . Mila nici cum.

38

Publicat la: 12 iunie 2013 ora: 21:49:45 de catre: toti
Cei care violeaza minori sau minore sunt asteptati cu dedicatie in penitenciar.vai de capul lor.putea fi fetitza oricui asa ca baieti va doresc rozeta puternica

39

Publicat la: 12 iunie 2013 ora: 21:59:10 de catre: À
Pt comentariile 28 Daca as sti cine esti chiar de prost gust sunt mama si doare oricum ar fi nu mai judecati ça o sa fiti judecati da e o lectie pe viata pt Gabi dar nici unul dintre Voi nu o sa suferiti in locul lui si fam lui asa ça vedeti va de oiile vostre Ça se pot intoarce toate judecatile contra voastra sau nu stiti doar sa vb ça la bozanta sa nu pateasca unu rau ça toata lumea vb si de à face unul din bozanta mare numai lucruri bune de ala nu vb nimeni Sunt de acolo dar bine ça numai o data pe an merg acasa Suntem dintr un sat de o mana de oameni dar ce folos ça s- ar manca unul pe altul E dureros sa spun asta dar e adevarat Va rog sa nu mai scrie ti de Gabi chiar daca a gresit el o sa sufere si fam lui nu Voi daca vreti macar pt fam lui ça nu à gresit cu nimic la nimeni ajutatiii daca se poate dar nu faceti satul mai mult de rusine cu comentariile voastre !!!!!

40

Publicat la: 12 iunie 2013 ora: 22:20:16 de catre: cristi
bai fraierilor ce dracu tot sustineti ca a violato ca nue ste adevarat din cate am auzit eu fata era pe drumul iazului la ora aia ce dracu cota ia pe drumu ala la ora aia si cum dracu au diso an taut magaraus ma ca fapta sa facut pe drumul iazului numa minciuni scoateti ma lasati copii an pace ca nu au facut nimic rau asta este domnia si prostia se platesc dar nu an asa ceva frate nu merita soarta asta pacat de iei ami pare rau pentru ei si mie mise puta antampla si voua fratilor asa ca tinetiva gura

41

Publicat la: 12 iunie 2013 ora: 22:23:34 de catre: liliak
cam batrina la 15 ani , ce o cautat o fata de 15 ani noaptea pe drum ? hai sa fim seriosi o luato numai asa din strada ? fara ca ea sa strige sa o auda oameni , fiti cuminti aia a unblat de mult cu P,,,,,,,, a numai ca acuma nu sa inteles bine cu numarul lor , o spus ca o face in 3 si pe urma au fost 5 , cum poate sa te ia cineva de pe strada numai asa , ia singura o mers , sa nu spuneti ca o si dezvirginato ? fetele in ziua de azi sunt cam obosite la 15 ani , din cite am vazut ieu pina acuma , nu va mai obositi sa ziceti ca o facuto de ris ca P,,,,,a de multa vreme o tintre picioare ,

42

Publicat la: 12 iunie 2013 ora: 23:31:54 de catre: anonim
Sa va fie rusine celor care aparati niste brute care au distrus viata si inocenta unei copile virgine!!!!Sunteti de aceiasi teapa cu VIOLATORII!!!! Imaginati-va ca ati fi fost in locul fetei in acele clipe de cosmar sau ca ati fi parintii acelei fete. Le doresc acelor brute sa putrezeasca in puscarie si sa fie violati zilnic!

43

Publicat la: 12 iunie 2013 ora: 23:37:49 de catre: PAUL
Faptul ca o fata imbracata indecent si a fost in locul nepotrivit la o ora tarzie, nu da dreptul nimanui sa o violeze sau altceva. Cat de prost sa fii sa spui ca e vina ei? Pai daca ar avea 18 ani si ar fi pe plaja seara, asta inseamna ca marea majoritate ar putea sa o violeze? Mentalitate de talibani incuiati!

44

Publicat la: 12 iunie 2013 ora: 23:44:37 de catre: anonim
IN BIBLIE SCRIE: CEL FARA PACATE SA IA O PIATRA SI SA ARUNCE , APOI TOTI AU LASAT PIETRELE SA CADA PE PAMANT S-AU INTORS SI AU PLECAT. Puteti vorbi si gandi ce vreti, niciunul dintre voi nu ati fost de fata nimeni nu cunoasteti fata si nici pe cei 4 "violatori" sa doresti la cineva puscarie pe viata, sau castrare chimica nu e nicidecum frumos, fiecare are soarta si crucea lui , ce e scris doar bunul dumnezeu stie, eu ma rog pentru fata sa treaca peste greu si ma rog pentru toti 4 ca domnul sa le dea pedeapsa usoara si minte. iar parintilor din suflet le doresc putere si rabdare fie ca domnulö sa aiba mila de toti. si cei care judeca uitati-va intai la prsul vostru apoi la presul altuia
38

45

Publicat la: 12 iunie 2013 ora: 23:46:17 de catre: anonim
doamne feri la oricine se putea intampla asta_|_

46

Publicat la: 12 iunie 2013 ora: 23:49:51 de catre: anonim
nr 37 condamni la moarte???? gandeste-te ca in biblie scrie "sa nu ucizi" e mai mare pacat a gandi(dori) la cineva moartea decat a ucide pe cineva

47

Publicat la: 12 iunie 2013 ora: 23:57:59 de catre: Andrei
Nu stie nimeni nimic despre fata? Cine este, cum o cheama, la ce liceu este, este ok in momentul de fata? Niste nenorociti. Dar va jur ca astia 4 nu mai au ce cauta in Tauti! De acuma inainte daca nu intra la puscarie ei merg in Bozanta prin Ardusat! In nenorocesc eu pe ei... rand pe rand, sa vada cum este sa fi chinuit!

48

Publicat la: 13 iunie 2013 ora: 00:00:07 de catre: Anonim
Pe unul dintre ei il cheama Andrei Muresan! Nenoricitul! Mai este unul in Tauti cu acelasi nume, dar nu are nici o legatura cu cel din Bozanta!!!!!

49

Publicat la: 13 iunie 2013 ora: 01:43:52 de catre: Viorel
Frumoasa plăcere pe dansi .....sănătate pe 15 ani cât a avut fata.....

50

Publicat la: 13 iunie 2013 ora: 03:24:13 de catre: Any
Sunteți niște derbedei nu contează cum a fost fata îmbrăcată meritati sa ramaneti acolo pe viața

51

Publicat la: 13 iunie 2013 ora: 08:10:58 de catre: anna
bine ca politia s-a miscat repede si au fost prinsi,,ca altfel am umbla cu frica pe ulitele satului felicitari politiei.

52

Publicat la: 13 iunie 2013 ora: 08:11:35 de catre: cetatean european in 2013
Baietii sunt niste dobitoci in calduri. Nu exista nicio scuza pentru o asemenea fapta, putea fi fata oriunde si oricum, daca a fost impotriva vointei ei se numeste viol si se pedepseste si de lege si de comunitate. S-au simtit si ei barbati ca erau patru impotriva unui COPIL. Pentru ca dincolo de faptul ca au agresat o persoana de fapt au agresat un copil. Sper ca legea sa se aplice, sper ca judecatorul sa fie cat mai aspru cu ei iar voua celor care le luati apararea va doresc sa va violeze cineva copilul poate atunci veti reusi sa intelegeti drama acestei fete. Avem nu numai dreptul ci si obligatia morala sa-i judecam pe cei care gresesc si mai terminati cu sloganurile "oricui i se poate intampla". Mie si majoritatii, nu ni se poate intampla, noi traim in civilizatie, nu agresam si nu violam indiferent cum ar fi o fata, ne stapanim si nu avem porniri animalice. Sper din tot sufletul sa fiti pedepsiti pe masura faptei voastre.
w

53

Publicat la: 13 iunie 2013 ora: 08:57:07 de catre: gheorghe
cu sau fara comentariile voastre pedeapsa tot o sa primeasca asa lasatii an pace si nu mai comentati uitativa fiecare an curtile voastre si sa va vedeti de treaba pt ca daca fata aia avea parinti nu era la oara aceia pe drumuri ASA NU CONDAMNATI NUMAI AUTORII CONDAMNATI SI VICTIMA

54

Publicat la: 13 iunie 2013 ora: 09:04:46 de catre: ANONIM
cu sau fara comentariile voastre pedeapsa tot o sa primeasca asa lasatii an pace si nu mai comentati uitativa fiecare an curtile voastre LASAM JUSTITIA SA VORBEASCA

55

Publicat la: 13 iunie 2013 ora: 09:44:01 de catre: gygy
Cu genul asta de tampiti nici oile, nici gainile nu-s in siguranta.

56

Publicat la: 13 iunie 2013 ora: 10:08:05 de catre: anonim
ce mai iubim noi violatorii. pe paginile de facebook a violatorilor e plin de declaratii de dragoste si sustinere. mai fratilor si surorilor daca tot ii sustineti atata de ce nu le-ati satifacut voi poftele sexuale sa nu mai fie nevoie sa o violeze pe fatuca aia. indiferent daca fata era sau nu cinstita, indiferent daca ar fi fost de acord la un moment sa mearga cu ei, daca a refuzat apoi trebuiau sa o lase in pace. are bozanta si fete care ar fi mers cu ei de buna voie, da alea nu le plac. in bozanta baietasi au impresia ca femeile sunt ca si vaca si calu din grajd cand nu mai vrea sa traga la caruta dai pe ele pana mar. puscarie ar merita sa se invete minte odata, ca nu e prima abatere la unii. eu inteleg ca poate va sunt prieteni sau rude, dar nu-i mai sustineti atat. daca va viola pe careva din voi(pt fete) cum era.ce ar trebui acum? sa ne iubim violatorii?
ano

57

Publicat la: 13 iunie 2013 ora: 10:24:44 de catre: anonim
Un om are voie se judece orce persoana. Sa fie condamnatii la moarte, la orce lucruri groaznice, atat timp cat nu e cu voia ta se numeste viol! Se pare ca persoanele care le tin parte sunt oameni fara suflet. Inainte sa va fie mila, ganditiva ce a indurat biata fata pe betoanele alea incat a fost gasita in statia din Bozanta Mare toata noroi si toata apa? Daca era de buna voe nu cred ca statea atatea ore in statie in halul acela. Fata nu a putut sa vorbeasca numai cu consiliere psihologa...de ce? ca a fost de buna voe?. Chiar daca era in costum de bae, trebuie sa o violezi?. Nu a vrut sa o faca in 3 ....cum am citit un comentariu :|...cum poti sa gandesti asa? Ai vazut tu declaratile ei? Oamenii au voe sa judece . Erau ei derbedei da, nu trebuiai sa ajunga aici. Orucum ai fii crescut si orcum ai fii educat ...minte sa gandesti ai!!!!! .Ei o sa primeasca pedeapsa . Pacat de fata si de parintii .

58

Publicat la: 13 iunie 2013 ora: 11:34:31 de catre: cetatean european in 2013
Mai desteptule de cand e ilegal sa stai in drum? Sau sa inteleg ca daca gasim pe cineva la ora "nepotrivita" in drum e permis sa-l agresam? Prost esti si tu ca cei pe care-i aperi.
3

59

Publicat la: 13 iunie 2013 ora: 14:01:19 de catre: ANONIM
dar cine santeti voi sa judecati pe toata lumea?este justitie care va judeca acest caz dupa legile tarii nu tu bai CETATENE EUROPEAN
57

60

Publicat la: 13 iunie 2013 ora: 14:14:10 de catre: ANONIM
AI DREPTUL LA OPINIE NU LA JUDECATA; CETATENE =EUROPEAN=? ESTE JUSTITIE CARE ASI VA SPUNE CUVANTUL NU FACEM NOI LEGI DUPA BUNUL PLAC
hmm

61

Publicat la: 13 iunie 2013 ora: 17:01:32 de catre: ana
daca ati sti cum e fata asta....cum poate cineva abuza, profita de pe urma unui copil atat de bolnav, cum e ea? sunt niste bestii acei tineri...nu au gasit pe nimeni pe masura lor? doar un copil?

62

Publicat la: 13 iunie 2013 ora: 17:55:22 de catre: anonim
Se stie bine, cine ajunge la inchisoare acuzat de viol nu o duce bine. Acolo nu se iarta asa ceva;) Ei clar o sa faca puscarie , da fata? Ea e marcata pe viata . Nu le tineti apararea Bozantani;) ca stiti bine ce poame erau. Sa va dati voi buni prieteni si sa va fie mila. Punetiva in locu fetei. ;)

63

Publicat la: 13 iunie 2013 ora: 18:42:50 de catre: anonom
doamne saraci parintii,nu am cuvinte ,punetiva in locul lor......sau in locul parintilor fetei ,doamne nici nu vreau sa ma gindesc.

64

Publicat la: 13 iunie 2013 ora: 19:31:29 de catre: cititor
Stimata redactie, va rugam sa ne dati numele celor 4 infractori, sa stim si noi cum ii cheama pe aceste animale! Asteptam raspunsul redactiei emm.ro

65

Publicat la: 13 iunie 2013 ora: 19:57:24 de catre: .......
deci unul e andrei muresan.....iar gabi.......sa fie banta?

66

Publicat la: 13 iunie 2013 ora: 20:59:39 de catre: k
Nu mai judecat voi in locul lui Dumnezu ,si va rog nu mai pronuntati numele lui Gabi. Puneti-va si voi in locul lor si vedeti cum este,oricui ii se putea intampla,pentru o clipa si-au pierdut mintile,dar in aceea clipa s-a produs catastrofa.Fata acea cum dracu a ajuns in Bozanta Mare nu inteleg,cine o puso sa pelce de acasa fata la 15 ani ,nu are minte nu s-A gandit inainte sa plece ca ii se poate intampla ceva ,dupa cate am inteles nu este prima data cand pleaca aiurea de acasa,parinti aceleia nu au observat ,ce parinti sunt si aia sa-si lase fata sa plece de acasa. Speram sa fie bine pentru Gaby ..ii simtim lipsa ,bieti parintii..sunt distrusi.Dumnezeu are grije de tot OMUL !

67

Publicat la: 13 iunie 2013 ora: 21:59:56 de catre: sebastian
47 dute culcate pacat si de fata si de ei ca sau mincat viitorul toti

68

Publicat la: 13 iunie 2013 ora: 22:28:49 de catre: Gaby
II Gabi sever.......

69

Publicat la: 13 iunie 2013 ora: 23:14:53 de catre: anonim
Sa le fie rusine;asa e pe bozanta city.niste tarani...de fapt la ce sa te astepti de la ei...:)
g

70

Publicat la: 13 iunie 2013 ora: 23:54:52 de catre: x
buna seara, fata a fost vazuta la unul dintre ei si duminica dupa masa , deci nu era chiar straina de sat sau de cel putin una dintre persoanele are au violat-o, acuma este adevarat ei nu trebuiau sa faca ce au facut, justitia isi va face datoria. Cat despre comentarii: multi sunteti pe langa adevar, dar ce sa zic asa suntem unii dintre noi cand auzim un rahat il luam si-l mestecam pana nu mai are gust dupa care-l scuipam sau il inghitim , asta depinde de fiecare.

71

Publicat la: 14 iunie 2013 ora: 08:06:50 de catre: ECATERINA
stiti ce multumesc pt comentarile facute .dar nici nunul dintre voi nu au sa miarga daca o sa fie condamnati cu mancare si bani la ei ca o sa miarga cei din familie .voi nu aveti dreptul sa judecati pentru ca ati putea fi chiar voi si atunci am mai vedea ce ati spune si inca ceva de acolo numa daca murim nui scoatem pentru ca cinei cunoaste cu adevarat nu spune asa ceva .dar fiecare are derptul sa is exprime parerea .nu mai comunicati aiurea si nu mai dati numele lor pentru ca stiti ca comiteti o infractiune .voi cei de acolo sa fiti tari si sa puteti trece peste asata noi ce care va cunosc suntem alaturi de voi chiar daca ati gresit .fiti tari pentru ca o sa va scoatem de acolo.cu ori ce pret .ati gresit dar sunt sigur ca va pare rau fiti tari parintilor ambilor baieti

72

Publicat la: 14 iunie 2013 ora: 08:38:11 de catre: anonim
aici sunt doar minciuni intrebati daca sunteti curiosi nu comentati pe degeaba !!! si nu judecati voi pe toti doar exista justitie ! sper sa primeasca cei 4 ce merita nu ce ziceti voi ... si fata sa isi revina

73

Publicat la: 14 iunie 2013 ora: 08:38:15 de catre: anonim
aici sunt doar minciuni intrebati daca sunteti curiosi nu comentati pe degeaba !!! si nu judecati voi pe toti doar exista justitie ! sper sa primeasca cei 4 ce merita nu ce ziceti voi ... si fata sa isi revina

74

Publicat la: 14 iunie 2013 ora: 09:43:11 de catre: cetatean european in 2013
Ti se pare ca eu am facut, dupa bunul meu plac, legea care-i condamna? Iar de judecat am tot dreptul, daca nu intelegi exact semnificatia cuvantului consulta Dex-ul "a-și forma o opinie despre cineva sau ceva, examinând argumentele, luând în considerare împrejurarile, urmările etc.; a discerne, a chibzui. "

75

Publicat la: 14 iunie 2013 ora: 10:16:12 de catre: anonim
daca esti vinovat sa platesti,daca nu,sa nu iti pierzi verticalitatea.Pacat ca Marioara a trecut prin multe greutati,macar voi sa ii fi oferit un gram de bucurie.

76

Publicat la: 14 iunie 2013 ora: 11:09:47 de catre: anonim
mai fata dar redusa mintal mai esti! da ce ma mir. ii fi si tu din Bozanta se vede si dupa cum scri. ce crezi? ca incalzeste pe cineva ca le pare rau acuma de ce au facut. fata violata poate ramane marcata pe viata, i-au distrus viata neorocitii astia. sigur mai nou dupa tine oricine poate viola pe oricine si scapa nepedepsit pentru ca ii pare rau. asta e, daca nu au judecat atunci sper sa aiba suficienti ani de reflectie dupa gratii. daca te violau pe tine cum era? ii iertai daca le pareau rau dupa? parintii tai dormeau fericiti?

77

Publicat la: 14 iunie 2013 ora: 17:27:30 de catre: anonim
heiii aici nu e vorba de ce ora era ...daca este ora mai tarzie nu mai poti iesi pe drum sau ce iesi si vine un delicven t a gabi si iti da in cap ca e ora 12 noaptea....heiii nu le mai tinetiii apararea fiecare are dreptu sa iasa noaptea afara .....pentru asta nu trebuie sa violezi sa dai in cap sa omori........si oricum nu sunt singuriii e de evitat bozanta mare ca tot felu de incidente se intampla in satu ala cu tarani ne educati.....

78

Publicat la: 14 iunie 2013 ora: 17:34:17 de catre: anonim
bai fratilor lasati imbracamintea....oricum sar fi imbracat nu da nimeni dreptul sa forteze o fata de 15 ani sai distruga tot viiitorul ...si iar porciii aia peste 20 de ani ...pana la varsta asta trebuia sa iaba o famile sii copi nu sa distruga viata unei fetite........si va aduc aminte fiecare omu se imbaraca cum iii pofteste inima si iese pe drum la ce ora vor ei...asa nu le da dreptu sa faca cea ceau facut

79

Publicat la: 14 iunie 2013 ora: 18:28:33 de catre: Hater !
Doamne cum le puteti lua apararea ??? Ce conteaza cum era imbracata fata sau unde era la ora aia ? Ati auzit de democratie ?? Fiecare are dreptul la exprimare, asa ca poate sa mearga cum vrea si unde vrea. NU le doreste nimeni raul, dar si-au facut-o cu mana lor,sper sa primeasca rasplata pe care o merita, in alte tari ar fi castrati chimic, dar nah suntem in Romania si pentru chestia pe care ati facut-o sincer meritati si voi sa platiti cu aceiasi moneda! Sa va sparga aia bucile in inchisoare pana va saturati de cacaturi !

80

Publicat la: 14 iunie 2013 ora: 21:20:17 de catre: alb
fratilooorrrrrrr si daca o sa le dea 50 de ani de puscarie voi doar cu comentariile ramaneti cu nimic altceva lasatii an pace au gresit ei platesc

81

Publicat la: 14 iunie 2013 ora: 22:29:52 de catre: x
Am citit comentariile,intradevar cei patru nu au nici o"scuza",imi pare tare rau pt aceasta copila,dar nu puteti injosi satul si toti care facem parte din el.s Si in Baia Mare s-a intamplat nu o data,de mai multe ori,ultima data chiar marti...chiar daca va jigniti intre voi,tot justitia are cuvantul.

82

Publicat la: 14 iunie 2013 ora: 22:48:32 de catre: anonim
acei baieti nu au avut minte si din prostia lor au intrat la parnaie sunt niste nesimtiti si in bozanta nu sant tarani tarani iis aia care ii fac pe bozantani tarani

83

Publicat la: 14 iunie 2013 ora: 22:50:51 de catre: anonim
nu tot judecati atata,uitati_va fiecare in curtea voastra,

84

Publicat la: 15 iunie 2013 ora: 01:33:50 de catre: Gn
Nu este nimic mai mult de zis numai ca vinovații trebuie sa plătească te sa se gândească înainte de a face ce au facut

85

Publicat la: 15 iunie 2013 ora: 10:42:40 de catre: Ghitza
Decizia corecta este ca cei 4 derbedei de violatori sa fie CASTRATI si apoi bagati 10-12 ani la PUSCARIE ! Numai asa se vor linisti aceste ANIMALE gen Gabi sau Andrei !!!

86

Publicat la: 15 iunie 2013 ora: 10:49:49 de catre: cititor
Numele celor 4 violatori sint: Ilie Gabriel Mihut, Bogdan Menhart, Ioan Menhart si Nicolae Andrei Muresan. Toti cei 4 au fost arestati preventiv pt. 29 de zile si vor infunda Puscaria !

87

Publicat la: 15 iunie 2013 ora: 13:52:46 de catre: ionut
Vai Gabi Mihut ce ai facut..... ti-ai facut de rusine familia, tot neamul tau... nici in 50 de ani nu iti speli rusinea de a fi un VIOLATOR ORDINAR care s-a comportat ca o BESTIE ! Sper sa scapi cu numai 10 ani de inchisoare, desi in cazuri cu minore pedeapsa este maxima! Te-ai compromis pe veci ! Amin !

88

Publicat la: 15 iunie 2013 ora: 16:59:37 de catre: ANIMALUL
animalul de la publicatia 77 sa-ti fie rusine tu crezi ca an bozanta mare la fie care casa exista cate un recidivist?de ce sa evite lumea bozanta asa dupa bunul tau plac NESITIT CE ESTI.TU DACA ERAI EDUCAT NU SCRIEAI ASEMENEA CUVINTE

89

Publicat la: 15 iunie 2013 ora: 17:30:04 de catre: andrei
nu va infunda nimica desteptule

90

Publicat la: 15 iunie 2013 ora: 20:35:56 de catre: ilie
Cei 4 violatori din Bozanta trebuie sa faca Puscarie ! Altfel nu mai au ce cauta in sat, vor fi aratati cu degetul toata viata! Sa-i vad acum pe fratii Menhart ce o sa spuna, la fel si familia lor, una dezorganizata si distrusa total. Rusine animalelor, ati merita sa v-o taie jos.

91

Publicat la: 16 iunie 2013 ora: 00:13:22 de catre: deoarece
comentariu nr 47. cn esti tu sa-i executi tu si sa le zici tu pe unde sa umble?! la oricine ii se putea intampla !!!!!!!!!!!!

92

Publicat la: 16 iunie 2013 ora: 09:40:43 de catre: Bozanta Mare
Mari derbedei si golani sint cei 4: fratii Menhart, Gabi Mihut si Andrei Muresan. Satenii ar trebui sa-i elimine din Bozanta, sa mearga unde vor ei, dar nu mai au ce cauta acasa. Asta dupa ce vor iesi din Inchisoare, acolo le este locul pt. urmatorii ani. Practic sint condamnati pe viata, cand ne vom intalni cu ei pe strada vom striga: VIOLATORII si-i vom scuipa, merita batjocoriti toata viata pt. fapta lor.

93

Publicat la: 16 iunie 2013 ora: 12:06:56 de catre: sefu lor
sa i bage pe viata in puscarie ca sunt niste nemernici,animale salbatice de pe bozanta

94

Publicat la: 16 iunie 2013 ora: 12:10:04 de catre: sda
si asta e numai inceputu urmeaza sa fie inchisi toti fraeri de acolo

95

Publicat la: 16 iunie 2013 ora: 12:53:38 de catre: c
inteligenti sunteti toti...ganditi'va ca la randul vostru toti o sa aveti copii...si nu stiti ce le este scris...apoi o sa vedeti voi ...desteptii romaniei...sa va scuipe pe voi si sa va batjocure pe voi inteligentilor...animale ce sunteti numai rau le doriti da la maimuta aia de fata nu !...vedetiva de treaba nu mai tot comentati.
xxx

96

Publicat la: 16 iunie 2013 ora: 13:40:38 de catre: xxx
mnu judecati o carte dupa coperta daca nu stiti despre ce e vorba daca voi nu stiti cum sa intamplat nu mai bateti din gura ce cauta fata ai la ora ai in bozant cica la cules de cirese, au si ei partea lor de vina dar pt asta nu trebuie inchisi

97

Publicat la: 16 iunie 2013 ora: 17:04:04 de catre: Gardalean
Conform noului cod penal, la viol in grup asupra unei minore se poate ajunge pana la INCHISOARE PE VIATA! Cam asta ar merita cei 4 huligani, le-am vazut pozele pe facebook, arata ca niste gorile, parca sint poponARI. Rusine sa le fie familiilor violatorilor, sa recapitulam: RUSINE FAMILIEI MURESAN, RUSINE FAMILIEI MIHUT SI RUSINE FAMILIEI MENHART, sinteti cele mai nesimtite familii din Bozanta, sa va mutati din sat pana nu o sa va dea careva in cap, ati merita sa fiti pedepsiti voi pt. ce au facut copii vostri !

98

Publicat la: 16 iunie 2013 ora: 20:51:37 de catre: anonim
colegii fetei au sustinut ca ziua de luni fata a fost la scoala a iesit la ora 2 apoi a plecat la un curs de "sanitarii priceputi' si a stat pana la ora 3 iar apoi a venit in drum spre casa cu colegi de clasa pana la gold plazza de acolo s-au despartit la semafor in drum spre casa cand a vrut sa treaca trecerea a fost luata pe sus si bagata intr-o masina de niste tineri suspiciosi deci eu cred ca acei baieti ar merita sa infunde puscaria toata viata lor din detalile mele fata a fost cinstita (virgina) inainte de a fi atacata si violata.Va rog nu le mai tineti apararea acelor derbedei si violatori. si lasati sa faca dreptate justitia. dumnezeu va face dreptate
l

99

Publicat la: 17 iunie 2013 ora: 14:17:19 de catre: p
Comentariul 98 stie despre ce vorbeste. Nu le luati apararea ca stiti bine cum a fost...numai familia le poate lua apararea. Cum sa nu fie inchisi? Stiti bine ce se va intampla asa ca nu mai dramatizati. Fata era virgina;) si tu care spui ca la" maimuta aia de fata nu ". Ai face bine sa iti apleci capul in jos ca te vede Dumnezeu. Stii bine ca sunt acuzatii si ca au recunsct . De ce faci circ aici? Nu te lega de fata cand stii bine ca asa e adevarul. Fiecare om are dreptul la o parere. Punete tu in locul eii. Familia fetei nu a vrut un 'buna' de la ei nici un ban , doar sa fie pedepsiti.

100

Publicat la: 17 iunie 2013 ora: 17:15:13 de catre: Cod
hai sa facem o petitie prin care sa cerem castrarea violatorilor. serios!

101

Publicat la: 17 iunie 2013 ora: 17:18:02 de catre: Cod
eu sper sa fie pedepsiti toti! si nu 20 de ani, nu cred ca e suficient! si sper sa-si revina fata aia. Saraca de ea!

102

Publicat la: 17 iunie 2013 ora: 17:24:55 de catre: Cod
eu nu ii cunosc pe niciunul din ei dar sa-ti dea tie Dumnezeu ca fatasau nepoata sau sora ta sa fie violata de 4 huligani si apoi altii sa spuna ca ea e de vina si ca e maimuta pe deasupra? sa-ti dea Domnul asta, daca asta iti doresti si crezi ca e bine. Cred ca e vai de parintii ei! Si cred ca e vai de ea, cum isi mai revine fata asta? cum? Voi nu sunteti normali, serios! trebuie sa fii retardat sa spui ca 4 violatori nu sunt vinovati si nu trebuie inchisi! sunteti prosti de impungeti si nebuni pe deasupra, scuzati-mi exprimarea! Sunteti retardati! Nu pot sa va inteleg, nu pot sa cred ca exista asemenea prosti pe lumea asta

103

Publicat la: 17 iunie 2013 ora: 22:34:54 de catre: ...
Mai oameni buni eu stiu ca tineti la ei ca vis frati ,preteni,copi,verisori.dar pedeapsa trebuie sa o faca.si este aici vad cineva care tot scrie ca se poate intampla eu am inpresia ca daca era violata de 4 huligani le multumea numai asa pot sa cred ca a ajuns sa gandeasca asa cum sa se intample sa stai la coada sa i ti bati joc de o fata, in loc sa scrieti prosti mai bine ati apleca capu in jos de rusine

104

Publicat la: 17 iunie 2013 ora: 22:39:12 de catre: anonim
Gabi, Dumnezeu sa iti dea un curcubeu la fiecare furtuna, un zambet la fiecare lacrima, o binecuvantare la fiecare pas si un raspuns la fiecare intrebare.

105

Publicat la: 18 iunie 2013 ora: 18:28:16 de catre: Gardalean
Toti cei care-l cunosc pe Gabi Mihut stiu ce derbedeu este, un infractor in toata regula, cum dracu mai poate trai pe pamant un asemenea golan ??? sa i se taie mainile si picioarele la acest handicapat, abia asteapta lumea sa-l vada pe drum si sa-l pedepseasca pe sistemul: "ochi pt. ochi, dinte pt. dinte". La puscarie cu Gabi Mihut si restul violatorilor. PEDEAPSA MAXIMA VREM PT. EI.

106

Publicat la: 18 iunie 2013 ora: 18:36:29 de catre: anonim
eu o cunosc foarte bine pe fata si familia ei parintii sunt foarte linistiti au crescut copii cuminti educati premianti si nu au purtat rusine dupa copii lor.parintti au trimis fata la scoala zi de zi si nu i sa intamplat asa ceva pana in data de 11 iunie pana a fi acostata de pe strada si sechestrata si badjocorita chinuita dupa bunul plac al acelor derbedei violatori.dupa pararea mea este :daca nu a vazut lumea si nu au auzit din sat tipetele fetei de ce nu le-a fost frica si rusine de dumnezeu ca-i vede si este deasupra lor dumnezeu nu ii lasa nepedepsiti nici pe pamant nici in cer.fata nu este o maimuta este o fata frumoasa cuminte si inteligenta.merita puscaria pe viata , castrarea chimica si mustrarea lumii intregi .ATENTIE PARINTI LA FETE SI LA BAIETI SA NU CADA IN CAPCANA VIOLATYORILOR SI A CRIMINALILOR|. dumnezeu sa ii pedepseasca iar legea sa faca dreptate sa le dea cea mai aspra pedeapsa si sa-si faca datoria conform legii.

107

Publicat la: 18 iunie 2013 ora: 23:11:31 de catre: ghitza
Am vazut pozele fratilor Menhart pe facebook si m-am ingrozit !!! Arata ca 2 maimute oribile si scarboase, ti-e greata sa-i vezi, d-apoi sa-i saruti. O fata serioasa nu s-ar uita la aceste maimute, cu atat mai putin acum ca sint si infractori penali. RUSINE MAIMUTELOR MENHART, aratati ca 2 animale salbatice, meritati sa fiti inchisi macar 15 ani pt. viol asupra unei minore !!!

108

Publicat la: 19 iunie 2013 ora: 08:51:22 de catre: Abstract
Violatorii ar trebui sa faca puscarie pe viata. 99% din cei ce au fost inchisi pentru viol, dupa eliberare au comis aceleasi fapte si chiar au ucis. Sunt niste creaturi fara gandire, ar trebui lasati in puscarie cate zile mai au de trait, asa nu cred ca ar mai indrazni careva sa comita astfel de fapte. Atentie parinti in compania cui va lasati copii! Referitor la cei 4 violatori "vedete", cum puteti sa-i incurajati si sa-i sustineti? Cand am vaut textele lacrimogene postate pe facebook-ul lor nu am stiut daca sa plang sau sa rad! Nu va ganditi ca putea fi sora, fiica, mama sau o persoana draga voua in situatia fetei de 15 ani?

109

Publicat la: 19 iunie 2013 ora: 21:48:49 de catre: anonim
cine sunteti voi sa faceti acea fetita ,maimuta ati vazut cum arata ati copilarit cu ea ati fost la scoala cu ea ati fost colegi cu ea sa o cunoasteti personal, cine va da dreptul sa o juidecati o copila minora nevinovata nu ea sa dus din placere nici nui cunostea pe acei derbedei violatori fata a fost cinstita si cuminte si isi vedea de liceu nu frecventa discoteci noaptea si nici baruri nu era o desfranata dupa cum spuneti si nici nu purta decolteuri,fuste mini .NUMAI acei care au facut si ei la randul lor asemenea fapte oribile le pot tine apararea la niste golani violatori.Ati intrebat ce parinti are fata si din ce familie face parte dar vin eu si va intreb vati gandit mai intai la intrebarea urmatoare :ce fel de parinti au acei violatori de au ajuns sa comita asemenea fapte neprevazute de lege,asa lecti i-au educat parinti si scoala lor sau au luat acest comportament din scoala viietii de aici reiese ca acei parinti nu lea interesat cum le crestea copii si in ce antureaj au intrat cu alte cuvinte nu lea pasat de soarta copiilor lor .SI CE FEL DE POLITIE ESTE IN ACEL SAT ,SUNT IN MANA IN MANA CU INFRACTORI SI VIOLATORI SAU HOTI INCA O DATA SE DOVEDESTE CA ACESTI POLITISTI NU IS FACE TREABA DUPA LEGE voi care le tineti apararea(partea feminina) nu va ganditi ca vi s-ar fi putut intampla si voua sa fiti luate de pe strad\a si violate var fi convenit,atunci ati mai fi comentat asa ca nu va mai legati de acea fata minora nu a fost vina ei pentru ca a fost violata. de acei nemernici iadul sa ii manance castrare si puscarie pe viata.

110

Publicat la: 19 iunie 2013 ora: 23:21:55 de catre: Gogaie
Am ajuns la peste 100 de comentarii, dar eu tot n-am inteles, de unde concluzia c-ar fi fost viol? Doar ca asa a declarat fatuca? Dar daca doar vroia sa se razbune? Nu stim rezultatele examinarii IML, nu stim ce cauta fata noaptea pe coclauri, nu stim cum a ajuns la locul faptei, nu stim de unde a fost culeasa, cum a fost dusa la "casa parasita", fara sa strige dupa ajutor,sau sa n-o auda nimeni, atatia kilometri, parintii ei nu s-au ingrijorat deloc, ca fata lor n-a venit noaptea acasa... Oare sigur e viol? Nu zic ca nu, doar intreb si eu... Prea multe nu pusca...

111

Publicat la: 20 iunie 2013 ora: 18:24:10 de catre: anonim
PANA UNDE VRETI SA AJUNGETI CU ACESTE MINCIUNI PENTRU APARAREA LOR VOI NU AVETI NICI UN DREPT SA JUDECATI DACA NU STITI CE SA INTAMPLAT ATENTIE NU FACETI BINE CA LE TINETI APARAREA.PE PARINTII LOR AI VIOLATORILOR CE FAC COPII LOR DE CE CRITICATI FATA VA ESTE RUSINE DE LUME CA VA DAT IN GAT CE A FACUT COPII VOSTRI .PARINTI FETEI A DECLARAT DISPARITIA FETEI DUPA 4 ORE DE LA VENIREA DE LA SCOALA AFOST IMPREUNA CU POLITIA IN CAUTAREA FETEI PANA A DOUA ZI DIMINEATA PE TOATE STRAZILE IMPREUNA CU CLASA EI SI CU DIRIGINTA SI COLEGI DIN TRUPA DE SANITARI PRIN SPITALE LA URGENTE SI LA MORGA SPITALULUI FATA NICI O DATA NU A PLECAT DE ACASA FARA SA NU STIE PARINTI NU A PIERDUT TIMPUL PE DRUM SI PRIN BARURI SI NICI NU ERA IN ANTURAJE PERICULOASE PE ACESTI CRIMINALI SI VIOLATORI NU IA CUNOSCUT NICI O DATASI NICI NU A INTERESATO SA CUNOASCA PE ACESTI 4 NEMERNICI SI NICI NU A INTERESATO ASEMENEA SPECIMENE SUNT URATI CA MOARTEA SI TE IA FIORII CAND LE VEZI FETELE DE CRIMINALI SI DACA NU STITI DESPRE CE ESTE VORBA IN ACEST EVENIMENT TRAGIC NU VA MAI BAGATI NASUL UNDE NU FIERBE OALA CA LUATI FOC TERMINATI CU INJURILE SI CU MINCIUNILE ASUPRA ACELEI FETE NEVINOVATE IAR DACA NU CREDETI IN CELE INTAMPLATE SA PATITI SI VOI CE A PATIT FATA PENTRU CA ASA ESTE OMUL NU CREDE CE ESTE ADEVARAT SI LE TINE PARTE NEMERNICILOR IAR APOI REGRETA CELE SPUSE NU LE MAI TINETI APARAREA PENTRU CA SI VOI PUTEATI FI FICA VOASTRA SORA SAU NEPOATA VERISOARA FINA SAU CHIAR VOI PUTETI CADEA IN CAPCANA VIOLATORILOR .SA AJUNGA IN FUNDUL IADULUI CA CE AU FACUT EI ASTA MERITA PEDEAPSA DE LA DUMNEZEU ARE DRACI CU CINE SA LUCREZE FIINCA ACOLO AU SLUJIT ACOLO LE ESTE CREDINTA LOR SUFLETEASCA FATA DE COPII MINORI FETELE MINORE IAR PE PAMANT ESTE:POLITIA ,JUSTITIA , TRIBUNALUL, CURTEA DE APEL SUPREMA ,JUDECATORIA ACESTIA FACE LEGEA PE PAMANT NU OMUL RAU LA SUFLET SA JUDECE UN COPIL MINOR FARA APARARE DE UNDE STITI VOI CA FATA NU A STRIGAT DUPA AJUTOR POATE VOI ATI FOST DEFATA SI COMPLICI CU EI CAND SA COMIS VIOLUL FETEI IMPOSIBIL CA MAMA LOR SA NU STIE CE AU FACUT COPII LOR NU MAI JUDECATI FATA SI ACUZANDO PE NEDREPT MAI BINE ATI TACEA DE CE NU II PUNETI LOR INTREBAREA LOR NU FETEI NU TREBUIA SA O IA DE PE STRADA SI APOI SA O VIOLEZE MERITA PEDEAPSA PE VIATA PENTRU FAPTELE LOR CASTRARE CHIMICA LEGEA SA FACA DREPTATE SA NU LE DE-A DRUMUL DIN PUSCARIE CA IAR O SA ACOSTEZE ALTE FETE CA CE LE-A INTRAT IN SANGE NU LE IESE TOATA VIATA LOR CER INCHISOARE PE VIATA TUTUROR VIOLATORILOR. NICAIERI NU TE SIMTI IN SIGURANTA. TIE FRICA SA MAI IESI PE STRADA. ACESTA ESTE RASPUNSUL MEU LA REPLICA VOASTRA CARE VRETI SA STITI RASPUNSUL DESPRE FATA SI ASTA MERITAT VOI CARE LE TINETI APARAREA.

112

Publicat la: 23 iunie 2013 ora: 02:06:29 de catre: IONEL
DACA O FACEA DE PLACERE ERA ALTCEVA DA SA O FORTEZI SI LA 15 ANI ESTE FOARTE USOR SA O MINTI CREDE ORCE O ADEMENESTI CU UN SUC SI O INGHETATA

113

Publicat la: 23 iunie 2013 ora: 11:44:20 de catre: asteptati
persoanele care le tot iau apararea nu va tot stresati ca nu i inghide pe viata peste cati va ani ies afara si osa fie mai jmecheri si va da si vou un viol asa in 4 ,atunci sa va aud ,da dupa cum va cunosc eu sigur le multumiti

114

Publicat la: 27 iunie 2013 ora: 20:32:32 de catre: dani
MAI !!!!! voi habar nu aveti numa aia de 28 de ani o violata meharzii nu so atins de ia si nici minoru informativa mai bn habar nu aveti sa faceti o stire mie rusine de voi si de cei care comenteaza aiurea mereti si inpuscativa toti

115

Publicat la: 27 iunie 2013 ora: 20:58:29 de catre: dani
comentariu ala de la 107 contacteaza-ma sa te vad si io pa tn pa facebook fatiol daniel

116

Publicat la: 27 iunie 2013 ora: 22:58:54 de catre: Alin
Facebook e plin de fete de 17 ani in pielea goala, isi pun poze acolo sa le vada toata planeta, vor doar sa fie "admirate" pentru fizic.....asa ca SINGURE SI-O CER !!! Nu pot decat sa ma bucur cand vad asfel de stiri... I-a placut panaramei sa faca sex in grup, ca doar asta cauta toate !
jh

117

Publicat la: 29 iunie 2013 ora: 11:13:09 de catre: florin
nu tot vorbiti ca nici nu stiti ce so intamplat si tot vorbiti nici no fost viol in grup ANDREI no facut nimnica cu fata aia nu vorbiti de nu stiti...
p

118

Publicat la: 29 iunie 2013 ora: 13:00:07 de catre: l
114 de ce minti? :) nu stiu cine esti da, nu minti!. Toti au violato ! Toti au recunoscut. Daca nu esti convins uitate peste dosar impreuna cu avocata!. Oameni buni...au recunoscut si deja ii muta la inchisoare. Pentru toti care mintiti si le tineti apararea, va e rusine cu ei? 114 cretit esti tu :) si nu ai o educatie de la parinti incat spui ca "majioritatea care comentati sunteti cretini" . Impuscate tu ! Au violato! O sa plateasca, dar nu le tineti apararea!

119

Publicat la: 29 iunie 2013 ora: 23:58:32 de catre: anonim
nu mai minti ca legea va spune cuvantu sa fiti sigur ca legea nu va lasa fara pedeapsa si va judeca pe dreptate si pe adevar nu poate sa judete vorbele altuia nimeni nu are voie sa ia fata depe strada ca o vezi fara sa te gandesti ca este o fata minora nimeni nu da voie sa violezi nici o lege nu poate sa -I apere pe ei daca o gresit m-ai ales in 4 violatori fara sa le fie mila de o fata minora si de plansul ei si nici frica de lege si nici de dumnezeu ca-i vede cher ei au recunoscut toti 4violatori si este pus la dosar numai legea va face dreptate nu parinti lor ai violatorilori dumnezeu sa-i duca in fundul iadului fiinca acolo lea fost credinta lor la toti 4 violatori are dracilor sa le dea la zmoala dracilor in iad legea sa faca dreptate

120

Publicat la: 30 iunie 2013 ora: 11:13:01 de catre: abstract
nu le tineti apararea la niste dementi si derbedei ca au reconoscut la politie cea ce a facut si este pus la dosar ei cu mana lor au declaratia si fapta lor facuta ce au facut cu fata minora fara aparare de ati satisfice poftele sexoale cu minore se plateste cu inchisoare pe viata. nimeni nu are voie sa violeze fete minore dupa parerea mea legea sa faca dreptate si le urez inchisoare pe viata si castrare chimica si sa se tina tare ca vor urma si ei lafel de la ceilati baieti din inchisoare si atunci isi vor da seama ca au gresit batandusi joc de o fata minora dupa fapta si rasplata fundul iadului sa ii manance ca acolo le a fost credinta!!!!dinte pentru dinte si ochi pentr ochi ! ai gresit sa platesti!!!!

121

Publicat la: 30 iunie 2013 ora: 13:24:40 de catre: anonim
dece va pare rau dupa niste derbedei si niste animale fenie din jungla ei nu lea dat in mintea lor ca nu au facut bine ca au luat o fata minora trebuia sa-i dea drumul fara sa o violeze toti 4 violatori nici unu nu-I ia fost mila de fata minora ei cea avut de gand ca poate sa faca tot ce vor si nu for fi pedepsiti de lege si nu vor fi linistiti nici in inchisoare o sa-i mustre costinta pentru faptele lor murdare sa-ti fie mila de ei pentru ce anume ca cu buna stinta au facut prostia lor nu le mai tineti apararea idiotic fara bun simt finca au sufletele purcate fiinca nici de dumnezeu nu lea fost rusine si nici frica de dumnezeu finca dumnezeu nu iearta pe nimeni care gresesc pepamant parinti lor stim prin ce trec dar mai rau este ca au lasato distrusa cu trauma foarte foarte mari la asta nu va ganditi si la parinti fetei nu santeti oameni cu frica de dumnezeu sa o judecati tot fata care nu are nici o vina oameni buni nu amers ea de bunavoie si nici nu-I ea cunoscut vro data nici nu ea cunoscut vrodata voi nu incelegeti ca fata afost luata de pe strada si bagata cu forta in masina si tinuta si secrestrata pana noaptea si seara la ora tarzie au duso la casa acea blestemata care sau batut joc de ea toti 4 violatori fata a fost virgina sa depus la dosar hartie de la medical legist ca a fost deverginata si violate de toti 4 violatori chiear au depus declarative ei violatori la poltie aceste nu sunt vorbe gole nici mintiuni dece mai perdeti timpul cu ei sa le tineti apararea lor in loc sa va veti de treaba voastra nu voi fateti legea cu comentarile voastre care nu sinteti in cunostinta de adevar a-ti fost de fata sa tot comentati mintiuni dece nu recunosteti adevaru ca tot va iesi la lunina nu mai dcrieti pe calculator nu vedeti ca legea isi va face drepte ce aveti cu fata va este rusne ca va dat adevarul pe fata si nustiti cum sa-i acoperiti violatori nu va mai tineti de prosti gata cu mintiunile voastre finca est de prost gust ganditiva ca putea fica voastra nepoata mama voastra fina sau chiar vou se putea intinpla ca la fata minora nu o mai judecati voi ca ce lea intrat in single lor violatu tot asta o sa mai continuie si pe cind vor iesi din inchisoare o sa vade si vou si o sa stati linistie fara sa-i denuntati la politie si sa-i da-ti in judecata sa ti sa faca dreptate ca tia mincat virginitatea cind tu ai fost virgina si cistita si iti vedeai de viata ta personala si de li ceu sa devi cineva in viata si sa relizezi si vine uni violatori si te distruge respectful tau de virginitate dupa parea mea sa fie castrati inchisoare pe viata sa numai vada lumina zilei niciodata iadul sa putrezeasca si in inchisoare dupa faptele lor asta o merita iar legea sa spuna cuvantul si sa judece pe dreptate sa nu le dea drumul niodata asta o merita

122

Publicat la: 30 iunie 2013 ora: 13:40:46 de catre: anonim
ma derbedeilor cea fost in mintea voastra nemernci ordinari dece ati violat fata minora si fara aparare sa putreziti in puscarie acolo e de voi castrare pentru toti 4 violatori puscarie pe viata iadul sa va manance legea sa faca dreptate sa nu-I lase ne pedepsiti sa va mustre costinta pe toti sa va judece dumnezeu ca va-ti batut joc de o fata minora

123

Publicat la: 30 iunie 2013 ora: 14:25:39 de catre: anonim
la puscarie pe viata derbedei fara suflet dece ati fcut asta mai nemernicilor cea fost inmintea voastra dece a-ti violat o fata minora si fara aparare dece nu ia dat drumul nu sa o violate criminalilor portilor animale feline salbaticilor jigodilor rusine voua si la parinti la frati surori si la tot neamul vostru si la toti care va tine apararea la violatori iadul sa va manance pe toti violatori si tot neamul vostru si care va tine apararea dumnezeu sa va judece dupa fapta voasta si dupa acuzatile pe care le aduceti voi inpotrriva fatei nevinovata si curata cistita linistita frumoasa cuminte ascultatoare nu a iesit din cuvintul parintilor nu avea iubiti nu umbla prin discoteti si nici prin baruri dupa baieti nu a fost prostituata sa umble de nebuna pe strada dupa pare mea sa fie judecati pe viata legea sa spuna cuvantu sa faca dreptate castrare la toti violatori nu le mai tineti apararea

124

Publicat la: 30 iunie 2013 ora: 18:07:15 de catre: anonim
mai oameni turbati sunteti niste fiare salbatice de ce nu va fost mila de o fata minora putea fi sora voastra sau nepoata voastra sa va fie rusine derbedei idioti fara bun simt si frica de dumnezeu voi violator sunteti ca si niste caini turbat8 ce a fost in capul vostru de ce ati violat fata nu va-ti gandit ca este minora na-ti avut vpoie sa ii distrugeti virginitatea de ce nu ia-ti dat drumul daca fata sa opus n-ati avut nici un drept asupra ei.legea nu va da voie sa va bateti joc de fete si de baieti suinteti niste pedofili blestemati sa fiti de dumnezeu si de omenire iadul sa va manance legea sa isoi spuina cuvantul si sa faca dreptate sa nu ramana nepedepsiti puscarie pe viata sa le fie invatare de minte ca este lege si pentru ei pt toti violatori castrare la toti.

125

Publicat la: 30 iunie 2013 ora: 19:09:27 de catre: aura
Toti citi au citit si au vrut sa-si spuna parerea si-au spus-o dupa propria intelegere,viziune,inteligenta si cultura sau incultura.Dureros este faptul ca nimeni nu vede si nu intelege cit de mult lipseste educatia in ce priveste cunoasterea, apropierea,dragostea,respectul si teama de SFINTUL SI MINUNATUL DUMNEZEU A TOT CREEATOR ,A TOT STAPINITOR ,A TOT PUTERNIC Cel care ne-o dat viata ,ne-o rascumparat viata de la pedeapsa vesnica si ne-o dat dreptul printr-un pret nespus de mare si scump "JERTFA IUBITULUI SAU FIU DOMNUL NOSTRU ISUS CRISTOS" ne-o dat dreptul sa ne numim copii ai sai! Mai mult ne-o dat copii pe acest pamint sa-i crestem invatind-ui despre cine ESTE EL DUMNEZEUL CEL ADEVARAT care ne-o dat viata si ne tine cu viata pe pamintul asta .IN PRIMA PORUNCA DIN CELE ZECE SCRIE ;""SA-L CUNOSTI ,SA-L IUBESTI SI SA-L CINSTESTI PE DOMNUL DUMNEZEU DIN TOT SUFLETUL DIN TOATA INIMA SI DIN TOT CUGETUL TAU", " SI SA-TI IUBESTI SI SA-TI RESPECTI APROAPELE CA PE TINE INSUTI" in asta se cuprind toate cele zece porunci!"Daca orice parinte se teme de Dumnezeu si -L iubeste si-L cinsteste si i-si iubeste copii ii va invata de foarte micuti de la gradinita inca ,de la 3-4 ani despre Dumnezeu dupa capacitatile lor de la accea virsta si gradual dupa cum inainteaza in virstatot tot mai mult. Pe cind copilul merge la scoala ,el trabuie sa-L cunoasca sa invete sa se roage sa-l iubeasca si sa-l cinsteasca si sa se teama de DUMNEZEU si sa stie ce-o facut DUMNEZEU pentru el.Sa stie ca TATA-L CERESC SI-o TRIMIS UNICUL FIU PE DOMNUL ISUS CRISTOS SA NE INVETE CALEEA PRE DUMNEZEU ,A MAI SPUS CA ;"" EL ESTE CALEA ADEVARUL SI VIATA ,NIMENI NU VINE LA TATA-L DECIT PRIN MINE!"" astea siint vorbele DOMNULUI ISUS CRISTOS!!. EU SINT USA ,NIMENI NU VINE LA TATA-L DECIT PRIN MINE,CINE INTRA PRIN ALT LOC ESTE UN HOT SI UN TILHAR! NU ESTE ALT MIJLOCITOR INTR-E OM SI DUMNEZEU DECIT MINE!" deci nu sint alti sfinti absolut nimeni si nici alte metode,decit a te increde si a-ti preda viata a ta si a familie tale in mina LUI DUMNEZEU in NUMELE JERTFEI DOMNULUI IISUS CRISTOS! Astea-s cele mai importante invataturi si lucruri si primele din viata unui copilas inainte de a incepe scoala si in continuare dupa ce merge la scoala ,pe care trabuie sa-l invati ca parinte tot cei bine si cei rau sa te rogi cu el si pentru el Ca BUNUL DUMNEZEU sa-i calauzeasca pasi si viata sa cunoasca voia LUI DUMNEZEU pentru viata lui si sa-l ajute sa aleaga binele de rau si totdeauna sa aleaga voia LUI DUMNEZEU in viata lui.Iar in continuare sa-l tina sub supraveghere sa nu beie sa nu fumeze sa nu-si aleaga prieteni si anturaje nepotrivite si chiar prieteniile sa nu fie prea mari si prea dese sau prea apropiate.Sa fie invatati sa pretuiasca munca si sa munceasca si cu bani putini in buzunar, doar din cind in cind.Daca stii sa-i cresti pt Dumnezeu acestia nu se vor pierde pt ca Dumnezeu nu-i va lasa din mina Lui .""INVATA-L PE TINAR CARAREA SI CIND V-A FI MARE NU SE VA ABATE DE LA EA"""spune CUVINTUL LUI DUMNEZEU IN BIBLIE!! Aceasta este DA SI AMIN!! Daca nu-l inveti de mic aceste lucruri nu faci altceva decit sa cresti niste buruiene mari si grase in care investesti pe degeaba pt ca nu-i cresti pt DUMNEZEU si cu DUMNEZEU care-i protejeaza sii calauzeste.Buruienile fac doar umbra culturilor si chiar distrug in jurul lor iar mai tirziu vor fi distruse si ele .Asa ca ATENTIE PARINTI PT CINE VA CRESTETI COPII SI CE VAD IN VOI SI IN COMPORTAMENTUL VOSTRU ,INJURII ,GOANA DUPA BANI ,BIRFE, LAUDA ,MINDRIE ,INVIDIE,RAUTATE,MINCIUNI,FATARNICII ,INSELACIUNI, SAU MILA ,COMPASIUNE pt SEMENI ,AJUTORARE PT CEI IN NECAZ,SINCERITATE ,ONESTITATE ,DRAGOSTE DE DUMNEZEU SI DE APROAPELE,RUGACIUNE,CITIREA CUVINTULUI LUI DUMNEZEU,DRAGOSTE DE DUMNEZEU SI CAUTAREA SI SETEA DUPA DUMNEZEU SI ADEVAR,MUNCA CINSTITA ,ASTEA SINT LUCRURILE CARE COPII VOSTRII LE INVATA IN CASELE VOASTRE SI ASA SE VOR COMPORTA SI I-SI VOR FORMA CARACTERUL!! Este usor de judecat dar ATENTIE !! ce exemplu sinte-ti voi!!

126

Publicat la: 30 iunie 2013 ora: 19:13:18 de catre: aura
As dori si chiar va rog sa validati comentariul meu anterior daca s-ar putea chiar pune printr-e primele comentarii pt ca eu consider ca este important in ce priveste educatia copiilor si-a tinerilor.

127

Publicat la: 30 iunie 2013 ora: 20:47:00 de catre: anonim
rusine violatorilor puscarie pe viata castrare chimica sunteti niste fiare salbatice fara inima ce a fost in mintea voastra nu ati avut inima meritati sa patiti si voi la fel legea sa isi spuna cuvantul si sa faca dreptate nu trebuia sa o violeze pe fata ce-a fost in capu lor nu o avu mila in inima lor violatori nu sau gandit ca gresesc violand o fata minora fara aparare ca legea nu-I pote sa-i dea lor drepte legea trebuie sa spuna adevarul pe fata sa ledea cea ce o caut ei cu mintea lor sa-si ea pedeapsa foarte aspra pentru acei 4 violatori atentie nu le mai tineti apararea la acesti porci derbedei caini turbati pentru ce sa nefie noua mila de ei asta lea fost credinta fata de dumnezeu si fata oameni asta le este respectful fata de lege acesta le este onoare fata de lume asa educatie au de la parinti lor si de la scoala de unde au invatat sa faca viol cine lea dat parinti lor ceau facut nu ea verificat ce fac copii lor ziua si noaptea numai judecati fata minora fara aparare ei sau recunoscut fapta lor sa va fie rusine porcilor si derbei nu va putem numi finte umane dece iati facut viata fetei un calvar ati distruso de tot iati cistea de fata iati distrus virginitatea la asta nu vati gandit voi idiotilor nemerniti dupa parerea mea spun sa fie puscarie pe viata castrare legea sa faca dreptate animale feline ce va numesc eu din adevar cear merita ei toata viata lor sa tina minte si le urez sa aiva cosmaruri si sa-i muster costinta

128

Publicat la: 30 iunie 2013 ora: 23:56:56 de catre: anonim
referitor la art. 116 cum iti permiti sa faci acea fata panarama fata a fost fortata sa intretina relati cu acei violatori ,eu stiu ce vorbesc am fost impreuna cu un avocet si mam uitat peste dosar si in dosar scrie clar ca a fost abuzata de acei violatori si la dosar exista un certificat medico-legal in care se vede ca fata a fost agresata sexual adica violate si nu este adevarat ca fata nu ar fi fost virgina, in dosar are dovada de la medical legist ca a fost virgina inainte de viol ei 4 au dezvirginato exista si probe la dosar ca a fost un viol nu mai minti si nu mai demigrati fata , tu care spui asemenea lucruri despre acea fata care a fost virgina sa spui asemenea lucruri murdare de o fata de 15 ani ia fiind minora si fara aparare acea fata nu a fost pozata dezbbracata pe facebook ea nu mergea prin cluburi nu avea iubiti RUSINE SA ITI FIE ESTI UN DEMENT SI UN IMPOSTOR POATE AI FOST COMPLICE LA ACEL VIOL SI TE SUPARA ADEVARUL CATA NESIMTIRE PUTETI SA AVETI SA SPUNETI CA ANDREI NU A FACUT VIOL IN GRUP CHIAR SI MINORUL A FACUT ACEL VIOL ATI FOST VOI DE FATA SA PUTETI SPUNE ASEMENEA MINCIUNI ATI FI IN STARE SA VA BAGATI VOI IN LOCUL LOR IN PUSCARIE ASA DE MULT LE TINETI APARAREA INCAT NU VA DATI SEAMA CA VA BAGATI SINGURI LA PUSCARIE SUNTETI NISTE NEMERNICI SI DERBEDEI DE PRIMA CLASA LEGEA NU VA LASA NEPEDEPSIT SI AVETI GRIJA CE VORBITI CA ESTE LOC SI PENTR VOI LA INCHISOARE IAR LA CEI 4 LE DORESC O ROZETA TARE PENTRU CEI DIN PUSCARI CA URMEAZA SA FIE SI EI IN LOCUL ACELEI FETE CASTRARE SI PUSCARIE PE VIATA

129

Publicat la: 1 iulie 2013 ora: 16:43:29 de catre: Alin
Ma, da' tu cine esti de te agiti pe aici ca Pepsi-ul ? Esti femeie, presupun... Nu imi paa mie de aia, puteau s-o si faca bucati din parteamea...fiindca da, toate o merita, nu eu le-am pus sa fie....ce sunt....ele singure si-au ales "calea".

130

Publicat la: 2 iulie 2013 ora: 11:48:59 de catre: alina
Iar ai aparut nefericitule? Ti s-a spart femeia gonflabila si ti-au ajuns hormonii la creier? Cred ca in com 129 vorbesti despre maica-ta, ea e singura vinovata de nefericirea ta...Daca ea si-a ales "calea" nu toate femeile sunt la fel...Ups...am uitat ca gonflabilele nu vorbesc asa ca nu aveai de unde sa stii asta.

131

Publicat la: 2 iulie 2013 ora: 15:26:14 de catre: anonim
mai aline vad ca nu numai eu te-am criticat mai sunt si alte personae care iti sti sitoatia ta familiar si sa stii ca le apreciez curajul mai bine aveai grija de maicata ca a fost o prostitoata stie toata lumea despre familia ta eu nu am vrut sa ma leg de maicata dar sa legat altcineva si ii multumesc pentru ca mi-a dat niste detalii despre tine si ce fel de persoana esti si sa stii ca lucrez la tribunal ca si procoror de aia ti-am spus sa ai grija ce vorbesti ca intri si tu cu ei in puscarie .

132

Publicat la: 2 iulie 2013 ora: 15:40:13 de catre: anonim
alin ciocul mic si joc de glezne atentie ce vorbesti ca intri la parnaie n-ai voie sa demigrez pe nimeni, nu ai voie sa faci o fata minora panorama daca nu-ti pasa de ce vorbesti

133

Publicat la: 2 iulie 2013 ora: 18:44:15 de catre: Alin
:))))))))))) Hahahaha, Sfinte Aladin, multi nebuni mai exista in Romania asta, 2 dintre ei sunt pe aici.... Cum pot unii sa inventeze chestii doar ca sa aiba ce scrie, incredibil. :)))) Totusi, unii atat de inculti cum naiba stiu sa scrie, ma tot intreb...?! Zau, ma sparg de ras cand vad asa distrusi fara viitor ca voi :)))) E si trist totusi.... Romania e plina de analfabeti ca voi, si din pacate nu avem niciun viitor...deoarece, voi formati majoritatea... Nu ar fi o idee rea sa va spanzurati nitel...

134

Publicat la: 2 iulie 2013 ora: 18:48:39 de catre: pop andrei
tinere mai facut sa ma pis pe mine de ras ! auzi tu, procuror la tribunal !!! ce faci acolo, speli buda? mai bine ai invata sa stapanesti limba romana !

135

Publicat la: 2 iulie 2013 ora: 19:20:09 de catre: anonim
alin numai vorbi ce nu trebuie ca te dai singur de gol ca nu iesti usa de biserica vai de capul tau in ce teai bagat nu mai demigra pe nimeni nu ai voie sa face fetele panarame si pa urma sa zici ca o putea sa o taie in bucati ca faci afirmatie exstrem de grav nimeni nu are voie sa faca o fata minora fara aparare si asta se pedebseste comform legii

136

Publicat la: 2 iulie 2013 ora: 20:50:45 de catre: alina
Usurel , tristule! Nu avem de ce sa ne spanzuram, noi suntem oameni normali , cu mici si mari probleme,cu famili , copii...Nu judecam pe nimeni si nu atacam decat daca suntem atacati, Cel care trebuie sa se spanzure esti tu, ar scapa lumea de un nefericit si ar scadea vertiginos consumul de gonflabile pe cap de locuitor. Nici nu ma mir ca esti asa trist, doar te-a nascut o trasesita violata de vreun sofer statut de tir..Jalnic...Ma gandeam sa-ti urez ca fiica ta sa ajunga sa fie violata de niste idioti ca si cei din stirea de mai sus dar am uitat esentialul: gonflabilele nu nasc iar femeile nu se uita la un jalnic jegos ca tine.Cat despre analfabeti nu cred ca esti tu in stare sa ne categorisesti, nu ai discernamant.

137

Publicat la: 2 iulie 2013 ora: 23:51:05 de catre: anonim
terminati cu josirile si injurile finca aci se vorbeste cu respect dece drebuie sa va jositi sa va strigati vorbe urate si vorbe grele corectativa la vocabular finca nu va sta bine vrem sa va respectati fata de oameni mai invarsta eu chiar lucrez LA JUTECATORIE CA PROCUROR NIMENI NU VA DA VOIE SA DEMIGRATI O FATA MINORA FARA APARARE NIMENI NU ARE VOIE SA O FACA PE FATA PANARAMA SI NICI FETELE CHIAR DACA SUNT POZATE PE FACEBOOK SUNT PROTEJATE DE LEGE SI FETELE ITI POATE DEPUNE PLANGERE LA POLITIE PENTRU DEMIGRARE NU FI TARE LA VORBIRE SI TE RADE DE NIMENI CA ITI VINE RANDUL NICIODATA NU-I PREA TARJIU SA INTRI LA INCHISOARE ATENTIE MARE

138

Publicat la: 3 iulie 2013 ora: 00:37:06 de catre: Alin
Lasa-i frate, tre" sa-i intelegem, nu e usor sa fi retardat, cum sunt ei.... Eu chiar ii compatimesc, zau... E trist ca avem astfel de specimene printre noi, dar din pacate...asa e Romania...

139

Publicat la: 3 iulie 2013 ora: 00:41:52 de catre: Alin
Ai picat deja Bacul ?! Fa un bine Romaniei si impusca-te, serios. Esti un analfabet, in 5 randuri de scris ai facut vreo 10 greseli gramaticale. Vai de capul tau, mi-ar fi mila, dar...nu imi este !!

140

Publicat la: 3 iulie 2013 ora: 02:28:26 de catre: anonim
adio libertate derbedeilor dementilor porcilor animale feline caini turbati dece ati luat fata minora fara aparare dece ati bagat fata cu forta in masina si ati tinuto sechestrata batuta dupa acea ati tarato dupa voi ati traso de par palmuita cu forta ati bagato in casa acea blestemata ati tinuto pana tarziu si apoi ati violato toti 4 violatori dece ati facut asta dece nu iati dat drumul nu sa o violate nu trebuiea cea fost in capul vostru na-ti mila de fata unde va fost credinta vostra fata de dumnezeu dece sa nu judecam si dece sa ne fie nou mila pentru ce anume noua de ei ca a facut cu buna stinta si din placere sau batut joc de fata minora nu vati gandit ca va mancati libertatea ati crezut ca nu o sa afle nimeni de porcaria ce ati facut va meritati judecata data de lege pe care o sa primiti voi ati facuto cu premeditare in 4 violatori adio libertate la puscarie cu voi sa va dea pe viata sa nu maii vedti lumina zilei acolo sa putreziti legea sa isi spuna cuvantu sa jutece pe dreptate sa nu-I lase ne pedepsiti sa-si faca datoriea noi oameni numai sintem siguranta pe strada dupa parere me sa fie castrati puscarie pe viata si iadu sa-i manante la zmoala dratilor au drati ce sa le dea de lucru nu le mai tineti apararea finca va faceti pacate cu aseminea derbedei de prima clasa adio libertate aclo va sta mai bine asta vati cautato sa va muster costinta si sa aveti foarte foarte multe cosmaruri pe fie care zi si noaptea finca nu a-ti fost oameni cistiti nici cu frica de dumnezeu asta va este credinta aclo a-ti sluzit

141

Publicat la: 3 iulie 2013 ora: 10:10:33 de catre: alin
Sunt curios, de ce simti nevoia sa ma jignesti ? Te-ai simtit cumva cand am zis ca sunt tar.e fetele astea ? Sau ti-e ciuda ca nu te-au violat pe tine ? Serios acum, chiar vreau sa inteleg ce are in capul ala o femeie ca tine, incat o deranjeaza ADEVARUL GOL-GOLUT, si anume ca va place sa fiti violate, doar ca apoi va prefaceti ca n-ati vrut... Deci.... ?!

142

Publicat la: 3 iulie 2013 ora: 13:01:26 de catre: alina
Ai cumva senzatia ca doar tu ai dreptul sa jignesti mereu? Hmmm... Hai sa-ti satisfac curiozitatea,nu cumva sa mori prost.. De cateva luni, de cand citesc comentariile de pe acest forum, am observat ca INTOTDEAUNA cand e vorba despre vreo femeie fie ca e soferita, doctorita, inginera, balerina, cosmonauta , economista etc si indiferent despre ce s-ar spune in stire,tu SI DOAR TU mereu te gasesti sa jignesti. Nu a fost nici macar o singura stire sa nu spui despre femei ca sunt toate curve si ca locul lor e la cratita. In principiu nu ma intereseaza parerea celorlalti si nu neg faptul ca exista si femei de calitate proasta., dar nu e nimeni vinovat ca tu ai avut o viata nefericita si n-ai gasit persoana potrivita. In alta ordine de idei,daca tu n-ai reusit sa ai o relatie sexuala cu o femeie decat violand-o,nu inseamna ca toata lumea e la fel. Poate ca n-ai aflat ca exista si tandrete si iubire pe lumea asta, chestia trista e ca nici nu vei afla niciodata. mereu vei avea gonflabile si curve pentru ca asta meriti. Curvarie ai vazut acasa, la maica-ta, nu meriti decat curvarie...Asta e adevarul tau, al mintii tale reduse si al creierului tau trist. Noi ceilalti avem alte adevaruri ,noi iubim, ne casatorim, avem copii pe care ii crestem cu dragoste si cu eforturi. Stiu ca termenii de mai sus iti sunt straini si mi-e mila de tine...Ramai un nefericit ,mare consumator de femei gonflabile..Nici nu meriti altceva!

143

Publicat la: 3 iulie 2013 ora: 19:16:55 de catre: Alin
Da, am zis ca sunt c**ve. Nu toate, ci majoritatea. Si stiu ca am dreptate, asa ca ce spui tu ma lasa rece. Asa spun toate, exact ca tine, nici nu ma asteptam sa recunosti. Nu, nu am zis ca la cratita le este locul. Din contra, eu gandesc altfel, la nivelul mileniului 3 : femeile nu sunt facute sa fie sclavele barbatului. Da, ar fi cazul sa aiba drepturi egale. Dar problema este ca voi ati inteles gresit liberatatea, si cele care au un IQ extrem de mic, adica 90 % dintre voi, au intrecut limita normalitatii, au devenit niste depravate care au impresia ca libertate = libertinaj, desi e total gresit ! Nu cred ca nu imi dai dreptate, nu pari proasta... Facebook de exemplu e plin numai de fete minore, dar si majore, ce isi pun poze porno in cautarea barbatilor cu bani.. Deci despre ce vorbim ?! P.S. : Ma simt flatat ca imi urmaresti "activitatea"... Si chiar vreau sa nu ma intelegi gresit, nu sunt un "monstru", problema e ca majoritatea femeilor sunt asa... Si nu e vina mea...

144

Publicat la: 3 iulie 2013 ora: 23:27:59 de catre: alina
Stai sa te lamuresc si eu: curve sunt doar femeile care umbla cu idioti ca tine.Nicio femeie normala nu va umbla niciodata cu un individ care o face din start curva,fara s-o cunoasca. IQ ul meu e mult mai mare decat al intregii tale familii cale de cateva generatii, dar tu n-ai sa intelegi niciodata asta. Pentru mine nu esti decat un nefericit de care mi-e mila. Faptul ca jignesti toate femeile ii jigneste si umileste si pe sotii , tatii , barbatii care isi iubesc sotiile, fiicele , iubitele si care muncesc din greu sa-si intretina familiile pe care le respecta. Tu n-o sa intelegi niciodata asta,nimeni nu te va iubi si nu te va astepta acasa niciodata.In definitiv la fetitele de pe varianta e deschis non-stop..Traiesti intr-o lume paralela, amice, proportia e inversa...10% curve..Facebookul e plin de minore .poate ca ai dreptate..Doar ca femeile normale, mamele si sotiile reale nu au timp de facebook, ele muncesc, isi intretin familiile, isi cresc copiii , fac cumparaturi, gatesc, spala, fac teme cu copiii lor si seara se culca frante cu gandul la ziua care a trecut si la cea care vine. Sunt milioane de femei care isi traiesc viata in demnitate si iubire, asta tu n-ai sa intelegi niciodata.Tu vei trai mereu in lumea ta paralela,in cluburile de manele unde vin pitipoancele naive...Astea sunt femeile din mintea ta, mai sus de atat nu vei ajunge niciodata..Vezi bine ca vorbim despre lucruri diferite asa ca n-am sa-ti mai raspund indiferent ce vei spune. Am lucruri mai importante de facut, trebuie sa-mi platesc facturile, sa-mi cresc copilul , sa ma gandesc ce gatesc maine, chiar daca nu sunt decat " o curva cu IQ extrem de mic". Sper sa n-ai niciodata parte de o femeie pe care s-o nenorocesti...nu meriti decat o japita de pe varianta.

145

Publicat la: 4 iulie 2013 ora: 16:53:00 de catre: yo
Prietene tu ai discernamant?

146

Publicat la: 4 iulie 2013 ora: 18:22:38 de catre: spectacol
Daca adunam (IQalin+ IQmeda) obtinem rezultatul 0. Diferenta dintre voi e doar intre picioare. Nu sunteti nici macar amuzanti.

147

Publicat la: 4 iulie 2013 ora: 19:02:44 de catre: anonim
alin dece trebuie sa jinesti partea feminina nu ai voie tu esti baiatul lui geta ai o sora bolnava cu handicap sa ai grija de ea si de mama ta sa numai bea decand a-ti vandut si ati plecat la tara vorbesti numai lucruri urate aici sti cum ati fost la bloc erai sluga la claudiu de la etazul 2 cu canele pitbool erai om de sluga pentru o farfurie cu mancare si dormit in hol pe fotoliu ca te scotea parinti tai cu politia afara din locuinta parintilor tu ciocu mic esti un neferitit nici o fata nici femei seriose nu se poate uita la aseminea persoana dubiosa esti un zalnic si fara scropule nai buna purtare esti un ratat cine judeca femeia si fetele se numesc ghei ai partinera tot unu ca tine va urez sa aveti voi doi casa de peatra

148

Publicat la: 4 iulie 2013 ora: 20:21:09 de catre: alina
Daca nu-ti place dialogul nostru ne e obligatoriu sa-l citesti, avem dreptul sa ne spunem parerile si tu ai dreptul sa nu citesti, e simplu..Mai bine bea inca o bere,oricum nu intelegi despre ce vorbim noi pe-aici...Eject!

149

Publicat la: 5 iulie 2013 ora: 18:00:03 de catre: obama
Limbajul vostru de maimute e greu de inteles dar mai ales plictisitor. Va lipsesc bananele?

150

Publicat la: 5 iulie 2013 ora: 19:03:20 de catre: cluj
Baietii care au violat aceasta fata , sunt acum la jilava, minoru la cluj :). Ma intreb voi astea care le ziceti " fiti tari" cine sunteti? Sa fie tare sa m-ai violeze? Ma intreb de ce ieri la tribunal au plans? Si nu au putut sa se uite in ochii parintilor? Ca nu sunt vinovati?.

151

Publicat la: 5 iulie 2013 ora: 19:57:54 de catre: alina
Amice,nu vad nicio meda aici asa ca banuiesc ca te referi la mine..Se pare ca totusi iti lipseste Meda...Iti spun si tie c le-am spus altor fraieri ( sau tot tie? ) : daca nu-ti place ce scriem treci mai departe sau intparce-te la berea ta,ca la ea te pricepi mai bine..Sau mai bine...dispare! Te-as intreba ce anume din cele spuse de mine de mai sus nu-ti pleca dar ma tem ca te pun in incurcatura,tu nu stii dect sa scuipi si sa injuri,nu te ajuta creierul micut sa si intelegi ceva.Adio prostovane.

152

Publicat la: 5 iulie 2013 ora: 20:22:11 de catre: Judecatoru
Sunteti de.a dreptul Handicapati. Oameni prosti si idioti. Voi tarfe care comentati sa va castreze pe voi !!! E plina tara de curve , Normal ca Din moment ce pe voi va scapa si duceti lipsa, daca ati fii un pic mai impunatoare nu s.ar duce Tara asta de rapa! Ziceti de distrugerea vietii nustiu cui! Marsh javre!!! Daca matza nu ridica coada, nimeni nu face nimic. Nu tot comentati aiurea ! Javreeeee! Stiti doar sa faceti rau, pe la spate sunteti ,,Sfinte'' ... Panarame. :) Ce Jilava ma? I-au dus la Gherla .Vezi daca esti prost/ Proasta? Nu te.ai informat corect :)

153

Publicat la: 5 iulie 2013 ora: 20:28:03 de catre: Judecatoru
Si ce va mananca , ca le tine cineva partea.??? Sunteti prosti, va ofticati . Animale ce sunteti de oameni! Mi.e rusinee de Tara asta . Nu ati fost voi acolo sa stiti ce S.a intamplat:) Si Sfanta (Violata) trebuia sa tipe, sa.i zgariee, sa faca ceva! Ei bine, de ce nu a facut.o? Mai ales ca este aproape de centru. Va pierdeti timpul , crezand ca familiile lor o sa renunte la ei; I.a d'aici Ratati ce sunteti, Mergeti si lucrati , ca se ocupa judecatoria de ei. Nu voi ma jegurilor!

154

Publicat la: 5 iulie 2013 ora: 20:42:28 de catre: Tamas
Toate informatiile sint ca cei 4 DERBEDEI vor primi PEDEAPSA MAXIMA: 12 ANI DE INCHISOARE pt. viol in grup cu o minora, sechestrare de persoane, violenta! Au noroc cu codul penal din Romania, in alte state primeau o condamnare mult mai mare, spre 20 de ani. Cele 3 familii de boschetari trebuie condamnate si ele. Sa le dam numele familiilor de jigodii din care provin cei 4 infractori penali: MIHUT, MENHART si MURESAN. Si parintii acestor bestii trebuie condamnati, au crescut astfel de rebuturi ale societatii. Toti localnicii ar trebui sa faca front comun si sa alunge cele 3 familii de nesimtiti din sat. AFARA CU FAMILIA MIHUT, AFARA CU FAMILIA MENHART, AFARA CU FAMILIA MURESAN DIN BOZANTA MARE !!!

155

Publicat la: 5 iulie 2013 ora: 20:49:08 de catre: D.d.D
Fiti tari , Fiti tari, Fiti tari!!!!!,.. Noi va iubim :* :* :* (Hai ofticatilor sa va vad ) UAAAA:)) Ce javre de oameni sunteti in fata calculatoarelor, fata.n fata sunteti morti !! :)

156

Publicat la: 5 iulie 2013 ora: 21:11:51 de catre: iubeasca-va gherla,macar 30 de ani
da mai,fiti tari ca betonul,........da la 2 metri sub pamant,otrepelor.
:)

157

Publicat la: 6 iulie 2013 ora: 10:28:55 de catre: a..daa:)
A fost rapita fata , dar nu de catre cei 4. Si daca are probleme mintale de ce dracu nu era internata la o scoala speciala pentru copii cu dezabilitati??? Oricum voi ramaneti cu parerile voastre. De ce ii faceti pe acei oameni ,,tarani prosti''? Pentru ca muncesc de dimineata pana seara, ca sa se duca altii sa le fure din recolte? (din alte sate, bineinteles).Ganditi oameni inainte sa va exprimati, ati face bine sa nu va irositi timpul stand in fata calculatorului, treceti la munca, viata e scurta , ca exemplu nu poti sti niciodata ce o sa se intample in ziua de maine!!! Alta chestie; De ce sa le alunge familiile din sat? Ca asa dupa bunul vostru plac! Ei bine , visul nu vi se poate indeplini. Nu mai fiti rai ,Oameni! Pana nu iti ajunge cineva apropiat intr-un loc in care nu ai dori sa ajunga nimeni, normal ca le doresti ce e mai rau. Iti dai seama ca a gresit; si acum isi ispaseste pedeapsa, Oricum comentariile pe care le.ati dat nu incalzeste pe nimeni cu nimic. Nu mai fiti rai!! ( De parca nu ati sti cum sunt fetele din ziua de azi, si baietii, dar fetele mai ales, cad foarte repede in plasa, Nu o spun din rautate , este adevarul pur!)
l

158

Publicat la: 6 iulie 2013 ora: 21:41:37 de catre: m
sunt atat de informata incat in fiecare zii am noi informati :) m-am gresit si am spus jilava in loc de gherla. Cum poti sa zici sa fie tare? stiu cine esti, dupa cum scri...si pe fb le postezi asa ceva:) faci chestia asta ca sunt din sat nu ca, vai domne ce prietena mare esti tu cu ei. ce probleme mintale sa aiba? fata are o problema cu coloana atata tot. cum ai fii vrut sa tipe sa urle? cand a fost fortata si batuta ? tare ash fii vrut sa o vezi in dimineata aia in statie in bozanta mare cand a fost gasita, sa vezi tu cum a aratat nu sa vii sa spui ca de ce nu a tipat, dute tipa tu nesimtio. vad si pe facebook msj de incurajare, le scrieti sa pareti prieteni si pe la spate ii barfiti nesimtitilor. sunteti suparate ca au trecut la alte fete ca erau satuli de voi? vreau sa vad reactia voastra dupa ce o sa iasa de acolo peste 20 de ani ;) toti puscariasi atunci o sa ii sprijiniti? terminati cu msj de incurajare si tot felu, cum sa incurajezi un om care a violat o fata fara aparare? te gandesti de ce nu a putut striga? de ce nu au fost zgariati? daca au legato? vorbesti si tu sa fii aici numa. chiar ma bucur ca au ajuns acolo chiar ma bucur ca li se amana orce recurs;) nu ma asteptam la ei chiar nu am crezut pana ce au recunoscut fiecare pe rand.

159

Publicat la: 7 iulie 2013 ora: 09:13:02 de catre: Tamas
Cele 3 familii nesimtite din Bozanta ar trebui alungate din sat, nu avem nevoie de asemenea specimene de infractori pe langa noi. Ar trebui pedepsite cele 3 familii, femeile sa fie batute si violate, sa vada ce bine este! INFRACTORII MIHUT, MENHART SI MURESAN !

160

Publicat la: 8 iulie 2013 ora: 20:00:37 de catre: javrelor
mai da ce va mai agitati voi aici, da cine mama dracului sunteti voi sa va dati cu parerea ca alti le tin apararea. Sa va vad eu copii vostri cum vor fi, javre ce suntet, uuuuu gunoie de oameni disperati de viata, mai bine ati tacea din gura aia si sa blocheze tot aici ca astia se strica de cap, o iau razna, imediat vom auzi la stiri ca se tau pe vene de ce le tin altii apararea. Un sfat DUMNEZEU FACE DREPTATE SI TRIBUNALU NU VOI JAVRE. Voi meritati 10000 de ani fara aer pentru ce rautati ziceti si cum vorbiti si ce le doriti. Nu va mai agitati baietasii o sa iasa mai incolo si totul o sa fie bine si vai cum o sa le cereti ajutor cum ati facut pana acum. .l.

161

Publicat la: 8 iulie 2013 ora: 20:03:49 de catre: javrelor
Se vede ce tarani sunt unii cum vorbesc pe aici. Si cum judeca....ziceti de altii ce stau in Bozanta da voi ca stati in Baia Mare, toti sunteti tarani mai si daca stati laoras. Vai de capul vostru de retardati mintali ! :* .l.

162

Publicat la: 8 iulie 2013 ora: 20:05:07 de catre: javrelor
Va asteptam afara fratilor >:D< ne este foarte dor de voi :((....la toti care tin cu ei le este dor de voi :( ....(hai gunoie mai dati cu noroi ca tinem cu ei .l.)

163

Publicat la: 8 iulie 2013 ora: 20:59:52 de catre: unu din Bozanta de langa magazin
Mi rusine ca traiesc in Bozanta, nu este discoteca aci in satu aista sa nu se bata ,sa faca scandal, mai ceva ca in Borsa, seara de seara aci in satu aista e mai ceva ca pe Craica , aia 4 is niste derbedei posibil trag si pe nas iarba dupa caminu satulii

164

Publicat la: 8 iulie 2013 ora: 22:45:27 de catre: anonim
despre gunoaie eu va spun ca sunteti parinti violatori lor si rudele lor sunt niste javre gunoaie si aveti boli mintale sa mergeti la spitalul de dementi nu la biserica ca spurcati biserica cu atatea pacate pe care le-ati facut ati adus deavolul in biserica ati mintit si biserica cu faptele voastre spurcate credeti ca va iarta dumnezeu pacatele pe care le-ati facut voi asemenea pacate si fapte necugetate nu le iarta dumnezeu ,in biblie scrie sa nu lucrati in desfranare si sa slujiti la doi stapani decat la dumnezeu nu la chipuri deochiate (ale satanii-dia///vol Acela va este tamaduuitorul vostr de ce nu va duceti la voi in sat si veniti aici in oras la biserica ,.ca va fost rusine de faptele voastre ale copiilor vostri sa recunoasteti adevarul ca stiti destul de bine ca preoti din sat de la voi va dadea de gol si va denunta la politie cine face farmece nu poate sluji la dumnezeu am auzit ca ati fost si la vrajitoare sa faceti farmece pentru a stopa la judecata legea va face dreptate nu voi faceti legea pe pamant

165

Publicat la: 9 iulie 2013 ora: 09:32:10 de catre: 1234
Sa va fie rusine !! In puscarie sa putreziti ati distrus viata fetei si ati facut un sat intreg de rusine !! Ar trebui sa va fie taiata barbatia !! RUSINEE PUSCARIASILORR !!!

166

Publicat la: 9 iulie 2013 ora: 18:10:19 de catre: anonim
cine sunteti sa faceti lumea javre noi oameni cistiti si linistiti cuminti nu facem viol si ne educam copii civilizati cu scolarizati noi o cunostem foarte bine fata nu este bolnava mentala intradevar este bolnava locomot si miobie cehoza scolioza tumora benina a crerului si alte portiuni ale corpului nu vorbiti ce nustiti fata nu are probleme de coportament sa fie data la scoala speciala fata a fost premianta 8 ani de scoala numai premul 1 intai pe toti acesti ani nu avea probleme la scoala chiar daca este bolnava trebie sa invete la scoala normala cu copii sanatosi nimeni nu are voie sa fie fata demigrata nu voi faceti legea in invatamant iar fata a intrat cu medeie foarte buna la liceu nu faceti voi pe finti ca ati facut pacate chiar langa biserica copii vostri au spurcat biserica facand aseminea viol cu o fata minora fara aparare voi santeti javre ordinare de prima clasa gunoie bolnavi mentali cu toti neamul vostru si care tineti apararea la niste violatori numai judecati pe nimeni javre si gunoaie vedeti cum vorbiti ca se poate adauga si alta plangere la dosar cu comentarile voastre nu vedeti ca parinti fetei sunt oameni civilizati nu va raspunde la provocarile voastre murdare sunt oameni cu frica de dumnezeu si sa roaga sa faca dreptate cine sa batut joc de fata lor mama fetei se roaga zi si noapte sa nu-i lase legea nepedesiti pe acesti derbedei idioti si fara de frica de dumnezeu acesti derbedei se vede cu ochiul liber ca nu stiu ce sunt poruntile lui dumnezeu ei au invatat de la parinti lor faptele urate si murdare si acele au luat in consideratie ca asa treuie sa faca si ei numai lucruri fara de lege lucruri murdare nu-i ia interesat de copi lor ce fac ziua si noaptea ce poti sa incelegi de la parinti lor cand au timp sa demigreze pe alti pe calculator nu aveti ce fati prin casa sau la camp nu aveti iarba de cosit si fan de strans sa faceti clai va perdeti timpul degeaba aiuriti tarani mai sunteti numai birtul este de voi ce este tata si mama asa si fiul vostru sunteti niste mizeri gunoaie javre si derbedei voi iati invatat sa violeze fetele dupa cum va exprimati cu acest vocabular de aiuriti aurorati suflatori si drogati de alcol stie lumea ce oameni de aceea va iubesc foarte tare dece va spun lumea din sat sa plecati din sat ca le este rusine de voi de faptele copilor vostri vati facut satul de rusine cu asemenea oameni ca voi aceste 3 famili sunteti de mizeri si criminali sunteti niste violatori penali dupa parerea mea trebuie sa inchisoare pe viata si castrare si fundul iadului sa-i mante acolo sa le putrezeasca oasele inchisoare pe acesti 4violatori finca asta au cautato ei cu mana lor adio libertate sa merti si voi sa faceti inchisoare ca asa iati dat lecti la copii vostri si toti care le tineti aparareaasta va urez din tot sufletul meu finca asta o meritati cu toti javrelor gunoielor voi vati pus numele acesta de javre si gunoie adio libertate stiu ca va este necaz ca va dat in gat mizerea voastra nu o sa puteti spala rusinea voastra niciodata portilor si de dumnezeu o sa fici zbituiti aspru cu toata familia voastra la zmoala dratilor acolo va este credinta voasta la satana iadul sa va manance pe toti la toate trei famile iar legea sa faca dreptate sa nu-i lase ne pedepsiti sa le dea pedeapsa cea mai aspra pedeapsa masima pentru toti 4 violatori adio libertate

167

Publicat la: 10 iulie 2013 ora: 08:37:29 de catre: ionut
Ce bine ca nemernicii de violatori sint la puscarie... Sa vedeti ce speriati sint cei 4 derbedei.... cum plangeau in sala de judecata parca erau niste fetitze.... lasa ca in inchisoare o sa isi schimbe orientarea sexuala... o sa si-o traga intre ei ca niste adevarati homosexuali... :))))))

168

Publicat la: 10 iulie 2013 ora: 11:59:52 de catre: abstract
asta va-ti cautat si asta va-ti gasit dupa fapta si rasplata excroci trebuie pedepsiti adio libertate acolo va este locul si va sta bine degeaba plangeti este prea tarziu fapta e deja facuta trebuia sa va ganditi inaite sa o face-ti trebuia sa nu face-ti acel viol nu trebuia sa o distruge-ti o fata minora fara aparare ati crezut ca o sa scapati fara sa fi-ti pedep[siti de lege totul se plateste nu ramane-ti nepedepsiti .Bine ai mai spus ionut in paragraful de mai sus despre acei derbedei dupa cum ai spus si tu adio libertate la gherla ,si la jilava,la poarta alba e de voi iar care le tine apararea le doresc sa ajunga si ei/ele acolo sa vada cat de bine e cand gresesc adio libertate acuma numai sunt tari numai au putere sa mai comenteze si sa mai spuna ca nu ei au facuto sa fie tare la rozeta ca cei de la inchisoare au fetite noi prospatura de fetite cine face ca ei ca ei sa ajunga la inchisoare nimeni nu va da dreptul sa va bateti joc de niste fete minore fara aparare chiar si femeile si sotiile trebuie sa aiba libertate pe strada nu sa fie atacate de niste derbedei si nemernici sunt niste javre si gunoaie trebuie aparata tara de asemenea specimene atunci o sa avem libertate pe strada cand n-o sa mai fie :hoti, criminali ,infractori ,violatori si vitezomani cerem asta la lege sa se curate tara de asemenea oameni care fac asemenea lucruri care o fac cu buna stinta iar despre rudele lor sa nu mai faca pe nimeni javre si gunoaie si bolnavi mentali ca ei sunt aceia DE CE LE MAI LE MAI TINETI APARAREA CAND EI AU RECUNOSCU FIECARE PE RAND LA POLITIE FAPTA FACUTA DE CE AU PLANS LA TRIBUNAL CA NU SUNT VINOVATI?NU AU FACUT-O EI? DAR ATUNCI CINE AU FACUTO VOI?DAR DE CE AU RECUNOSCUT TOTUL LA POLITIE FIINCA NU SUNT VINOVATI? PROBELE TOATE SUNT LA DOSAR IMPOTRIVA LOR PENTRU ADEVAR NU MINCIUNI SI VORBE URATE FATA NU ESTE BOLNAVA MENTALA CUM SPUNETI VOI O ACUZATI PE NEDREPT SA MERGETI VOI LA SPITALUL DE DEMENTA IAR COPII VOSTRI SA MEARGA LA SCOALA SPECIALA CU NEVOI SPECIALE NU MAI JUDECATI PE NIMENI SA NU FI-TI JUDECATI ADIO LIBERTATE ! PEDEAPSA MAXIMA! SI INCHISOARE PE VIATA SA NU MAI VADA LUMINA ZILEI IN LIBERTATE CASTRARE CHIMICA SI SA AIVA COSMARURI ZI SI NOAPTE .FUNDUL IADULUI SA II MANANCE FIINCA ACOLO AU SLUJIT LA SATANA.DE CE SE MAI DUC LA BISERICA CAND AU FACUT PACATUL LANGA EA (AU VIOLAT) DUMNEZEU NU O SA II IERTE NICIODATA PENTRU ASEMENEA FAPTA ,LA DUMNEZEU NU II PLACE CURVIE SI DESFRANARE CUM IATI VOI PARINTI LECTI SA FACA VIOL SE VEDE CU OCHIUL LIBER CA DUPA CUM VA EXPRIMATI PE CALCULATOR AVETI PARTEA DE VINA PENTRU CA ASA VATI CRESCUT SI EDUCAT COPII DE AU AJUNS SA FACA ASTFEL DE LUCRURI VORIBILE AR TREBUII SA INTRATI SI VOI CU EI LA INCHISOARE AU SPUS LA POLITIE CA AU FACUT CE AU FACUT TATA SI MAMA LOR ASA AU FACUT SI EI ATENTIE CUM VA CRESTETI COPII CA ASA O SA II AVETI NU II INVATATI SA FACA LUCRURI MURDARE CHIAR DACA E FATA SAU BAIAT . ATENTIE LA COMPORTAREA PARINTILOR CA CE VAD COPII IN CASA ASA FAC SI EI INVATATI SA FACA LUCRURI FRUMOASE SI SA MERGETI CU EI LA BISERICA SA STIE DE DUNNEZEU CA DE ACOLO AU CE INVATA LUCRURI FRUMOASE O SA LE FIE FRICA DE DUMNEZEU SI DE PORUNCILE LUI DUMNEZEU NU MAI ASA O SA AVETI COPII CUMINTI SI EDUCATI DATI LA SCOALA NU-I LASATI FARA CARTE DATI OCUPATIE LA CAMP SI PE LANGA CASA IAR IN TIMPUL LIBER SA CITEASCA O CARTE IAR CAND MERG IN SAT SA MERGETI DUPA EI SA VEDETI CE FACE SI CU CINE AU ANTURAJE.CER CA LEGEA SA FACA DREPTATE SA NU II LASE NEPEDEPSITI INCHISOARE PE VIATA PE VIATA ADIO LIBERTATE RUSINE SA VA FIE PORCILOR PENTR CE ATI FACUT!!!CAINI JIGOJITI.

169

Publicat la: 10 iulie 2013 ora: 13:00:56 de catre: gherla
Le doresc celor 4 derbedei sa fie VIOLATI si ei in inchisoare, sa stea in celula cu ceva recidivisti periculosi care sa-i violeze la... fundulet si la.... guritza.... Asta ar merita cele 4 GUNOAIE din Bozanta: SA FIE SI EI VIOLATI de criminalii si recidivistii din puscarie ! Sper sa va reziste funduletzele nenorociti ce sinteti !

170

Publicat la: 10 iulie 2013 ora: 16:32:42 de catre: anonim
cine este vinovat sa platesca pentru faptele lor acei derbedei nu trebuea sa o violeze fata minora drebuea sa dea drumul nu s-o violeze ce-a fost in capul lor nu sau gandit ca nu fac bine cea ce fac ca se pedesepte aspru de lege mai ales in grup de 4 persoane se acorda pedeapsa maxima degeaba se caiesc si plang in urma dupa ce au facut violul nu stim cum mai au curajul parinti sa mai vorbeasca cu asemenea vocabular pe calculator javre ,gunoie pe alti cand ei sunt aceea copii sunt niste derbedei ,porci animale fenine caini jigoditi,jigodi fiare salbatice timpiti drogati suflator de tutun au viata lor mizerabila cum de nu le rusine de copii lor la aceste persoane nu trebuie sa ne fie noua mila de ei finca ei au facuto cu mana lor nu trebuia sa se ocupe de aceste lucruri murdare nu-i ea fost mila de plasul fetei nu trebuea sa o violeze trebuea sa-i dea drumul cea au avut gand cu fata minora sa omoare sa-si sterga urmele si sa scape bazma curata sau intors dupa ea in statie dupa ce ei au duso mai moarta decat vie plia de sange batuta chinuita bajocurita tarata prin tot namolu ea rupt paru in cap palmuita arsa cu tigara picioare in burta in spate lipita gura cu scoti manile legate cum putea fata sase apere de semenea derbedei find si bolnava fata fara aparare minora speriata socata si batuta de toti 4 violatori e usor de vorbit cine nu a trecut prin asa ceva necaz este foarte dureros pentru una mare dar pentru o fata minora fara aparare dece ii vreti rau tot fetei si o faceti ca ea este de vina si ca-i fata este bolnava mentala nu este adevarat nu-i mai scoteti mintiuni si nu mai scoateti vorbe urate ce nu este adevarat ganditi ca puteati fi voi in locul ei sa fiti violata si batuta chinuita bajocurita de toti4 derbedei dupa parea mea legea sasi faca datoria sa scoata adevarul pe fata sa fie pedepsiti pe viata sa numai vada lumina zilei niodata castrare chimica lega sa-si spuna cuvantul sa judece pe dreptate adio libertate ,cherla, socola ,poarta alba aiudu ,sa fie bagati la munca salnica la ogna cu ei sa le treca postele sexuale sa mai violeze fete si femei luate de pe strada sa le fie invatare de minte sa nu mai faca ceau facut ei este forte grava situatia le urez sa aiva multe cosmaruri zi si noaptea sa putrezesca in inchisoare nemerniti si jigodi iubeasca aiudu ,socola ,poarta alba ,cherla aceste inchisoare sa va iubeasca sa fiti tari la rozeta sa fiti fetite cuminrti iar cand nu mai puteti sa mai chemati si pe parinti vostri si pe cei care va tine apararea sa va ajute cu rozeta lor daca numai puteti tine voi derbedeilor cine face ca ei ca ei sa platesca la inchisoare cu ei adio libertate sa putreziti intre zidurile inchisori inchisoare pe viata castrare chimica

171

Publicat la: 10 iulie 2013 ora: 16:36:02 de catre: anonim
cine este vinovat sa platesca pentru faptele lor acei derbedei nu trebuea sa o violeze fata minora drebuea sa dea drumul nu s-o violeze ce-a fost in capul lor nu sau gandit ca nu fac bine cea ce fac ca se pedesepte aspru de lege mai ales in grup de 4 persoane se acorda pedeapsa maxima degeaba se caiesc si plang in urma dupa ce au facut violul nu stim cum mai au curajul parinti sa mai vorbeasca cu asemenea vocabular pe calculator javre ,gunoie pe alti cand ei sunt aceea copii sunt niste derbedei ,porci animale fenine caini jigoditi,jigodi fiare salbatice timpiti drogati suflator de tutun au viata lor mizerabila cum de nu le rusine de copii lor la aceste persoane nu trebuie sa ne fie noua mila de ei finca ei au facuto cu mana lor nu trebuia sa se ocupe de aceste lucruri murdare nu-i ea fost mila de plasul fetei nu trebuea sa o violeze trebuea sa-i dea drumul cea au avut gand cu fata minora sa omoare sa-si sterga urmele si sa scape bazma curata sau intors dupa ea in statie dupa ce ei au duso mai moarta decat vie plia de sange batuta chinuita bajocurita tarata prin tot namolu ea rupt paru in cap palmuita arsa cu tigara picioare in burta in spate lipita gura cu scoti manile legate cum putea fata sase apere de semenea derbedei find si bolnava fata fara aparare minora speriata socata si batuta de toti 4 violatori e usor de vorbit cine nu a trecut prin asa ceva necaz este foarte dureros pentru una mare dar pentru o fata minora fara aparare dece ii vreti rau tot fetei si o faceti ca ea este de vina si ca-i fata este bolnava mentala nu este adevarat nu-i mai scoteti mintiuni si nu mai scoateti vorbe urate ce nu este adevarat ganditi ca puteati fi voi in locul ei sa fiti violata si batuta chinuita bajocurita de toti4 derbedei dupa parea mea legea sasi faca datoria sa scoata adevarul pe fata sa fie pedepsiti pe viata sa numai vada lumina zilei niodata castrare chimica lega sa-si spuna cuvantul sa judece pe dreptate adio libertate ,cherla, socola ,poarta alba aiudu ,sa fie bagati la munca salnica la ogna cu ei sa le treca postele sexuale sa mai violeze fete si femei luate de pe strada sa le fie invatare de minte sa nu mai faca ceau facut ei este forte grava situatia le urez sa aiva multe cosmaruri zi si noaptea sa putrezesca in inchisoare nemerniti si jigodi iubeasca aiudu ,socola ,poarta alba ,cherla aceste inchisoare sa va iubeasca sa fiti tari la rozeta sa fiti fetite cuminrti iar cand nu mai puteti sa mai chemati si pe parinti vostri si pe cei care va tine apararea sa va ajute cu rozeta lor daca numai puteti tine voi derbedeilor cine face ca ei ca ei sa platesca la inchisoare cu ei adio libertate sa putreziti intre zidurile inchisori inchisoare pe viata castrare chimica

172

Publicat la: 10 iulie 2013 ora: 20:33:20 de catre: c d i a m f t j
adio libertate derbedei acolo va sta bine sa faceti inchisoare pe viata dece ati facut asta nu trebuea sa faca viol dece nu-i ea dat drumul la fata legea sa spuna cuvantul sa faca dreptate iar fata sa le ceara daune sa nu-i lase numai asa finca ea este partea vatamata are dreptul sa ceara daune plus cheltuelile de judecata fata este distrusa in toate puntele vedere a lasato marcato pe viata cu asemenea agresiune si secrestrare si violata de 4 derbedei inchisoare pe viata adio libertate acolo sa va ramana oasele in zidurile inchisori castrare chimica iar legea sa faca dreptate sa dea cea mai aspra pedepsa maxima cine face ca ei sa paceasca

173

Publicat la: 11 iulie 2013 ora: 20:03:59 de catre: anonim
totul a fost din buna voie . :) nu stiti mai bine ca mine va asigur eu . :)....fata a dorit a stat , na strigat , ;) a cerut soferului dimineata sa o duca in oras nu la politie ...sunt mi si mi de minciuni pe aici .:).....fata a asteptat pana ia adus haine si mancare....a stat cu ei in statie ...a vorbit....ei au zis sa o sune pe maicasa dar na vrut ca o batea . :) Nu zice-ti ca este fals ce zic, pentru ca e puru adevar .

174

Publicat la: 12 iulie 2013 ora: 01:19:49 de catre: anonim
iar vorbiti mintiuni sunt martori probele la dosar de la medici legisti cum a fost fata batuta chinuita vinetelile pe corp parul rupt sau vazut manile cum a fost legata sunt dovezile la dosar toata a fost plina de sange si o avut hemoragie foarte puternica cum puteti sa mintiti este totu pus la dosar arsa cu tigara capul cum a fost de umflat fata minora fara aparare si bolnava nu sa putut lupta cu 4 derbedei si mai inalti decat ea nu este adevarat chiar am fost de fata cand a luato de pe banca fata mai mult a fost moarta a luato soferul in brate si curgea sange din ea si a fost lumea de fata fata are foarte multi martori si protectia copilului si politia si din bozanta si din baia -mare au vazuto toti sunt probe la dosar daca nu sunt ei vinovati dece au recunoscut si au depus plangere ei la politie si la procuror si primaria din baia -mare mama fetei a chemat protectia copilului si primaria baia -mare la fata locului sa vada fata cum a fost gasita ei au intrebat pe toti martori si soferul cine a gasito impreuna cu politia din bozanta si din baia -mare si aceste persoane au inregistrare cum sa declarat si pusa la dosar nu mai scoteti vorbe mintinoase ca va afecteaza si mai rau situatia lor legea o sa dea si mai multi ani dupa cum vorbiti ca legea va spune cuvantul nu voi faceti legea pe pamant parinti derbedeilor terminati cu discutia aceast de doi lei ca nu va foloseste la nimic nu este adevarat ca mama fetei o iubeste foarte mult nu a batuto niciodata la treba aceasta poate dovedi cu martori la fata aceasta nu-ia lipsit nimic este o familie foarte credintioasa mama fetei este nepota de preot bunicul mamei fetei a crescut cu frica de dumnezeu si nu a invatato sa ea pe cai gresite fata este credintiosa mergea zilnic la biserica fata minora nu stia de baieti fata a fost virgina pana la viol pana in data de 11 iunie 2013 nu trebuia sa o violeze nu trebuia sa mio ea de pe strada trebuia sa-si vada de drumul lor nu so ea cu forta si soduca tarata daca sa opus parinti fetei se roaga la dumnezeu zi si noapte legea sa faca dreptate sa-i judece pe dreptate cine a gresit sa plateasca eu sunt nasa fete de botez si lucrez in functie in nalta lucrez la birou mama fetei este din neam mare si au functi mari nu o sa lase fapta asta asa ne rezolvata chiar daca va ajunge la cedo nu se va opri cu judecata pana se va face dreptate finca fata minora nare nici o vina mama fetei o sa gaseasca adevarul iar derbedei nu o sa scape asa usor sa faca ei ce vor pe pamant sa chinue pe cine vrea si sa ramana nepedepsiti asta nu-i poate acepta nimeni dreaba aceasta nare voie nimeni sa chinue fata minora fara aparare sa o violeze dece nu-i ea fost frica de dumnezeu si de puterile lui ca-i poate sa faca stanca de piatra voi derbedei aveti pe satana acela ia dat putere sa faca viol toate trei famili aveti pe satana parinti fetei spune ca se duce la bucuresti la curtea suprema si la drepturile omului astepta judecata din baia -mare sa vada ce raspuns se rezolva acesti violatori 4 derbedei o sa platesca cu varf indesat sa nu creda parinti la acesti derbedei cum se lauda sise vorbeste ca au platit politia din bonzanta mare sa musalizeze situatia au dat bani grei sa distruga dosarul cu violul dar nu au putut finca politia din baia -mare au fost mai destepti au facut cu mare atentie sa nu se pearda nici o proba de la dosar avem politie foarte serioasa care nu le trebuie mita aici in baia -mare isi fac datoria fata de lege ea este dreapta nu tine cu nimeni tot dosarul este tribunal si la judecatorie parinti fete mai spun cu problema aceasta o sa ajunga si la curtea europeana a drepturile omului din romania si cedo..haga .. n-ui poate lasa nepedepsiti ca sau batut joc de fata lor si au chinuito puso la chinuri groaznice distrusa fata este marcata pe viata fata nare nici o vina este partea vatamata nu va da nimeni voie sa fie demigrata de alte persoane de parinti violatorilor si de rudele lor si alti care le tin partea sa-i pedepseasca dumnezeu si sa-i dea cea mai aspra pedeapsa ca fata minora nare nici o vina asupra ei ea este curata si la dumnezeu si fata de lume na gresit nimeni nimic nu a barfit nici rau na facut dece o judecati pe nedrept o fata asa curata si cuminte nimeni nu o vorbeste de rau cine o cunoste foarte bine fata scoala care a fost fata tot timpul o premiato in fiecare an numai premiul intai iar in clasa a 9 la liceu a fost apreciata are media destul de mare nu sa facut de rusine acesti derbede sa fie judecati aspru legea sa spuna cuvantul sa le dea pedeapsa maxima ,castrare inchisoare pe viata adio libertate

175

Publicat la: 13 iulie 2013 ora: 01:39:31 de catre: sunt eu care am gasito fata minora in statie pe banca
cine va poata sa creda asemenea mintiuna ca fata sa dus ea de buna voie nu este adevarat totul este acuzi foarte grave asuprei a acestei fete referitor scrisul de la 173 acel anonim este parinti violatorilor care acuza niste afirmati foarte forte grave unde nimic nu este adevarat totul este eruarie ,vrea sa demigreze cu aseminea poveste sa laudat prin sat ca cumpara legea ca au bani si la piata din baia -mare ca ei are politia si oameni care se ocupa de acest caz care sa-i dizstruga toate probele cu acest viol finca are pecineva care se ocupa sa-i substraga din dosar cu certificatul medicini legale pana la judecata lor ca ei au asul din manica soaca carte cum vor ei cu aceste cuvinte se lauda prin sat parinti la acesti derbede acesti derbedei sau ocupat numai de fapte relesi dubioase sunt niste mizeri care fac numai batai scadaluri sunt niste circari ce vad la parintilor si acesti parinti au facut numai fapte urate in sat mai rai parinti ca aderbedeilor toate 3 famili nu gasesti cat este satul mai rai si de mizerie si de rus asa ea invatat si pe copii lor lea dat lectile de bagabonzi de anturaje sa acosteze lumea pe strada numai de aceste se ocupau pe aici prin sat aceste persoane trebuie scose din sat sa putem avea liniste oameni de aceste famili si de acesti derbedei penali finca ne-au facut satul de rusine bozanta mare si preoti spun asta ca neau spurcat casa lui dumnezeu ,biserica cu ase minea fapta de viol IAR DESPRE FATA MINORA VIOLATA AM GASITO INTRO STARE FORTE GRAVA ERA CAPUL UMFLAT SANGERA FOARTE TARE TREMURA DE FRIG UDA PLINA DE NAMOL VANATA SI SE VEDEA SEMNELE CUM A FOST LEGATA LA MAINI EU AM FOST DE FATA CUM A URCAT FATA MINORA PE BRATA FINCA NU PUTEA SA STEA PE PICIOARELE EI SA MEARGA SI LA POLITIE AM FOST DE MARTOR AM DECLARATIE DATA DE MINE CE AM VAZUT EU CU OCHI MEI NU MINCIUNI SI VORBE IN VANT ACESTA ESTE TOT ADEVARUL NU SA DUS FATA DE BUNA VOIE CA ASA AVRUT EA ESTE OMARE MINTIUNA DE LA 173 PARINTI VIOLATORILOR POT SPUNE ASEMENEA MINTIUNA SA CREADA LUMEA ASEMENEA MINTINOSI VOR SA O DISTRUGA CU ORI CE PRET VORBELE ADEVARATE DAR NU SE POATE ASA CEVASA CREADA LUMEA ASTA CARE ARE FRICA DE DUMNEZEU SI DE PUTERILE LUI SPER DUPA MINE CA LEAGEA VA FACE DREPTATE O SA-I DEA CEA MAI ASPRA PEDEPSA MAXIMA EU ASI DORI SA FIE INCHISI PE VIATA SA NUMAI VADA LUMINA ZILEI AFARA PENTRU TOTI 4 VIOLATORI CER SA FIE CASTRATI eu dupa parea mea acesti derbedi nu trebuia sa acosteze fata minora de pe strada sa o tina sechestrata intro masina si apoi dusa in satul lor sa o violeze cea fost in capul lor ca vor scapa nepedepsiti de lege asta nu se poate degeaba plang acuma este prea tarziu legea va spune cuvantul si va judeca pe dreptate nu pe vorbe de aiuriti de golani derbedei gunoaie ,javre porci stricati satului bagabonzi satului adio libertate acolo sa putreziti in puscarie la ogna va este de voi la munca salnica si fara drept la pachete sa primeasca de acasa sa le dea mancare 3 ori pe saptamana din puscarie mancare iar restul foamea iar cei din puscarie sa-i faca fetitele lor sa le distruga si lor rozeta sa le foloseasca si gurita lor sa suga suzeta de la cei mai periculosi care au facut crime sa-i sature de viol sa fie fetite cuminti iar cand numai pot sa cheme parinti sa-i ajute cu rozeta si alti care le tin apararea sa intre pe post de fetite iar in puscarie sa fie chinuiti zi si noapte si sa aiva cosmaruri foarte ,foarte multe dumnezeu sa va pedepseca dupa fata si rasplata satanistlor idiotilor jadramale ce sunteti sa nu mai au ce cauta in sat afara cu ei nu mai avem nevoie de voi javrelor fiarelor adio libertate puscarie pe viata castare chimica

176

Publicat la: 14 iulie 2013 ora: 16:37:55 de catre: jilava
acolo e de voi jilava va asteapta cu bratele deschise finca baietii rai au nevoie de fetite proaspete adica de violatori sa va dam un viol in grup asa cum ati facut si voi cu acea minora in varsta de 15 anisi noi avem copii minori ai suntem chinuiti in puscarie dar voi meritati sa fiti aici pentru ce ati facut cu o fata minora acei derbedei trebuie sa fie aspru pedepsiti de lege ca si noi daca am gresit platim

177

Publicat la: 14 iulie 2013 ora: 17:53:10 de catre: poarta alba
acesti derbedei nu trebuie sa faca asta asemenea fapta dece a facut viol dece au acostat fata minora fara aparare nu avea nimeni voie sa o distruga ,nustiti ca fapta se pedepsete cine face ca ei plateste cu inchisoare dupa mine legea trebie sa faca dreptate sa nui lase ne pedepsiti sa-i de inchisoare pe viata adio libertate

178

Publicat la: 15 iulie 2013 ora: 01:31:00 de catre: dovtasna
familia derbedilor este jalnica speci au aceste 3 famili au crescut niste violatori inraiti fara frica de oameni te ataca ziua pe strada nu ai loc sa circuli singur ca te ataca violatori in serie si te distruge vitorul ce lea fost in capul lor dece au facut asta nu trebuia sa violeze fata minora trebuia sa-i de drumul la aceasta fata minora ei trebuia sa-si vada de drumul lor nu sa ea fata cu forta nu este de crezut asa ceva ca fata a vrut ea de bunavoie o copila cruda si la varsta ei sa mearga cu 4 persoane nu se poate asa ceva este acuzati extrem de grave sa afirmi asa ceva pe calculator se poate pedepsi cu inchisoarea lucruri esite din comun sa demigrezi o fata minora fara aparare find si bolnava nu mai scoateti discuti si vorbe vant fara de adevar parinti fetei minore poate depune plangere penala va poate trage la raspundere legea si se pedepseste cu inchisoare de unde sti tu esti complice ai faptuit si tu cu ei inpreuna ai violat si tu cu ei la cot comun de unde le mai scoti vorbele aceste si cu hainile si cu mancarea si statu pe banca de unde este discutia aceasta ai proba este in registrare cine sa ocupat de asemenea fapta aveci poze cu violul in grup si unde este filmarea de la acesti derbrdei ei la politie au recunoscut totul cum ca ei au luat fata de pe strada si au secrestrato si apoi au violato in grup tota noaptea sau parandat pe rand pana dimineata la ora 3 si apoi a duso pe banca din statia taut megheraus au lasato pana ce sa dus dupa caruta si unelte sa o omoare sa ascunda urmele si toate probele facute de ei de violatori nu mai judecati pe ne drept sa nu fiti judecati iar dupa parea mea eu zic sa fie aspru judecati de lege iar legea sa faca dreptate sa-i de-a inchisoare pe viata iar fata partea vatamata sa ceara daune morale si plus chetuielile de judecata ca ea distrus virginitatea si au lasato marcata pe viata iar parinti violatorilor sa nu mai faca pe sfinti ca nu ei sunt de vina sa le fie rusine la asemenea derbedei inchisoare pe viata castrare chimica adio libertate acolo sa putreziti inchisoare sa nu vedeti lumina zilei in libertate niciodata in veci pururea amin sa le fie invatare de minte sa mai violeze alta data cine face ca ei ca ei sa patesca pe vecie la toti violatori din tara

179

Publicat la: 18 iulie 2013 ora: 10:36:30 de catre: osanda
PARINTI VIOLATORILOR AU CRESCUT NISTE CREATURI DUBIOASE CU NUME DE DEAVOL MOSTRI DERBEDEI SUNA MAI FRUMOS TOTI CARE VIOLEAZA CREATURILE ACESTE URATE SUNT NISTE CRIMINALI IN RAITI COTINUTI DIN DEAVOLI EI CAUTA NUMAI LUCRURILE SATANII ,CREATURI DE MOSTRI SI VAMPIRI CARE NAU LINISTE PANA NU DISTRUGE PE CINEVA SE MAI NUMESC BESTI MOSTRUOASE ACESTE BESTI MERITA ARSI DE VI PE RUG IN FATA TUTUROR SA VADA SI ALTI CA EI CARE FACE CA EI SA PLATEASCA PENTRU VIOL SI PENTRU CRIME NU SA-I BAGE LA INCHISOARE CA SCAPA PREA USOR SI IAR FAC ALTELE PE CAND IEASA AFARA DIN PUSCARIE NU SA MANCE MANCAREA STATULUI PE DEGEABA SA CELTUIEASCA STATUL CU ASEMENEA MOSTRI CREATI PE PAMANT PRINTRE CIVILIZATIE ASTA AR FI LEGEA LOR CEA MAI ASPRA PENTRU TOTI CARE FACE CA EI IAR CASTRAREA CU CUTITUL IN ROSIT IN FOC PE VIU CINE FACE VIOL CU FETE MINORE FARA APARARE SI ALTA PARTE FEMENINA ASTA CEA MAI BUNA PEDEAPSA SA DEA LEGEA ROMANA NU SA AGLOMIREZE PUSCARILE CU ASEMENEA URATANI MOSTRUOASE TREBUIE CURATATA TARA DE ASEMENEA FAPTASI DUBIOSI SA PUTEM CIRCULA LINISTITI PE STRADA SA NU NE MAI FIE FRICA SA IESIM DIN CASA ADIO LIBERTATE ASTA VO MERITATI LEGEA ROMANA SA FACA LUMINA IN ACEST CAZ CU VIOLUL AL ACEI FETE MINORE DE 15 ANI IAR LEGEA SA SPANA CUVANTUL SA-I JUDECE FOARTE ASPRU SA-I DEA PEDEAPSA MAXIMA SI SA O DESPAGUBEASCA PE FATA MINORA CA EA DISTRUS VIRGINITATEA IN TOATE PUNTELE DE VEDERE A LASATO MARCATO O COPILA ASA CRUDA ACESTI 4 VIOLATORI FATA FIND SI BOLNAVA NU TREBUIA SA O DISTRUGA PRIN VIOL CEA FOST IN CAPUL LOR CE AU CREZUT CA VOR SCAPA ASA USOR FARA SA STIE NIMENI SI SA ASCUNZI URMELE DE VIOL SCAPI NE PEDEPSITI ASTA NU SE POATE NU SZISTA LEGE PENTRU ASA CEVA FAPTA EXTREM DE GRAVA SUNT NISTE OAMENI EXTREM DE PERICULOSI PE ACEST PAMANT PRINTE CIVILIZATIE PEDEAPSA PE VIATA SA NU MAI AIVA DREPT LA RECURS SA-I MISOREZE PEDEAPSA ACOLO VA ESTE LOCUL ADIO LIBERTATE ACOLO SA MURITI PE VECIE

180

Publicat la: 18 iulie 2013 ora: 11:26:47 de catre: piti
Ce inseamna mostri? Mai mult oricum n-am reusit sa citesc...

181

Publicat la: 19 iulie 2013 ora: 12:19:30 de catre: mirela
cel mai potrivit nume pentru acesti violatori de mostri ,vampiri ,besti si urutani iar legea sa judece inchisoare pe viata ,castrare cea mai aspra pedeapsa sa le dea asta o merita adio libertate acolo va este locul vostru pe vecie pururea amin ,aliluiea vesnic sa vafie pentru violatori si la cine le tine apararea lor
l

182

Publicat la: 19 iulie 2013 ora: 18:44:36 de catre: 173
173 Cum sa o bata mama ei? Cand mama ei era in spital? Cum poti sa spui ca a dorit sa fie dusa acasa ? Cand acele femei au gasito in statie in ultimul hal si nu a putut sa spuna nici cum o cheama? Cate minciuni spuneti doar ca sa para ei buni?.
Da!

183

Publicat la: 20 iulie 2013 ora: 15:36:01 de catre: Marie!
Ba da smecheri sunteti pe Internet. Oare cate clase aveti? :)) Sclavi obositi :) . 182 , da ce tu ai fost acolo sa stii? :)) . Vai , Vaiii , Doamne in ce tara de Tampiti traim:) Pe langa ca nu stiti scrie , mai si comentati aiurea. Prosti de.a dreptu :). Nu uitati ca aveti si voi copii, si ,, Fie roata si patrata tot se.ntoarce ea odata! '' :)

184

Publicat la: 28 iulie 2013 ora: 01:53:04 de catre: lucrez la spitalul ca medic
Despre mama acelei fete va pot sa va spun chiar eu ,fiinca eu am operato si pe timpul disparitiei acelei fetei violata a fost operata la cap avut operatie exstrem de grava chiar din sala de operatie avea tensiunea foarte mica de 7cu 5 si pulsul mama acelei fete este exstrem de grav bolnava nu poate sa bata pe nimeni din casa ei nu o mai acuzati mama fetei fiinca nu are nici o vina vorbiti numai acuzati foarte grave fata aceasta minora nare nici o vina acesti intrusi fara suflet care sau batut joc de-o copila foarte cruda fata minora a fost foarte cistita cuminte isi vedea de liceu a fost un copil exzeplu familia aceasta sa crescut copii foarte civilizati educati scolarizati nu-i putea-i gasi motive la aceasta familie si are o caractirizare foarte buna cu asemenea problema a mamei de sanatate si fata aceasta este bolnava nu-i este roza situatia sanatati acestei fetei minora fara aparare nu trebuia sa o violeze si nici sa o secrestreze prin abuz de putere asupra acestei fete minora fara aparare si nu putea face fata de una singura sa se apere de 4 violatori fara suflet nu o avut inima miloasa de oameni civilizati o avut inima turbata de agresiune . Dupa parerea mea legea sa-i dea ceea ma aspra pedeapsa maxima fara drept la recurs sa-i ma-i reduca din pedeapsasa nu-i dea voie legea la acesti violatori sa-i le dea pe viata pana la moarte acolo le este locul lor cine face viol sau crima sa alte abateri neprevazute de lege .Adio libertate

185

Publicat la: 28 iulie 2013 ora: 09:03:04 de catre: fantoma de la opera
tu medic da unde ai facut scoala ca nu prea sti nici sa scrii . omule esti dus rau

186

Publicat la: 28 iulie 2013 ora: 14:28:35 de catre: AVOCATUL
sunteti niste inculti!Va da-ti destepti dar sunte-ti prosti de da-ti in gropi ,vai de capul vostru .Nu inseamna ca daca te grabesti sa scri si din greseala nu ai scris corect nu inseamna ca nu ai studii. Mai incultule sa iti vezi de treaba ta nu iti baga nasul unde nu-ti fierbe oala ca o sa cazi in ea daca intelegi la ce ma refer..In acest caz legea sa -si faca datoria.Sa le d-ea pedeapsa cea mai aspra.ADIO LIBERTATE!!!

187

Publicat la: 28 iulie 2013 ora: 15:27:25 de catre: Lizuca
tu esti violatu sau violatoru?

188

Publicat la: 28 iulie 2013 ora: 16:56:33 de catre: joska
Daca-i medic trebuie sa fie si gramatician ca tine,nu cred ci trebuie sa fie un bun profesionist in bransa lui si nu mai faceti pe filologii ca nu sunteti!

189

Publicat la: 28 iulie 2013 ora: 17:36:35 de catre: Gogaie
Ala-i medic, cum e astalalt avocat. :D Una-i sa faci greseli de tastare, alta-i sa fi anafabet retardat, sa faci greseli elementare de ortografie si exprimare, sa nu poti lega 3 cuvinte. Astia doi au 2 clase, impreuna.

190

Publicat la: 29 iulie 2013 ora: 14:47:37 de catre: anonim
ma nu vezi ca nu sti sa vorbesti,nu se spune anafabet se spune analfabet si mai te legi de alti si spui ca nu au scoala dceti-va voi sa invatatui gramatica si dpa aceia comentati.

191

Publicat la: 29 iulie 2013 ora: 23:15:06 de catre: Gogaie
Esti prost, da rau de tot! Eu aici nu "vorbesc",ci scriu. Nu poti face diferenta intre ortografie si gramatica. O litera lipsa, nu poate fi numita greseala de ortografie, ca n-am scris de mana, e clar ca-i din tastatura. Ia vezi, de exempu, cum ai scris tu,cate litere-ti lipsesc. Legat de scala, e clar, cea din satul tau a ars demut, inainte sa te nasti.

192

Publicat la: 31 iulie 2013 ora: 14:11:06 de catre: patrocle
gresesti, Gogaie! Unu-i doftor, iar celalalt idiot este arvocat.

193

Publicat la: 1 august 2013 ora: 15:17:53 de catre: lucrez la spitalul ca medic
Da eu sunt medicul care a operat-o pe mama fetei,care a fost violata de violatori nemernici . Ma cheama Chertiv

194

Publicat la: 1 august 2013 ora: 16:03:28 de catre: DA EU CHERTIV COSTACHE MEDIC CHIRURG SEF SECTIEI ETJ .4
Da ,eu am operat pe mama acelei fete violata de cei 4 derbedei am operat pe mama fetei la cap operatia era foarte grava mama fetei este grav bolnava daca ati vedea-o nu ati mai comenta nimica .Familia aceasta era o familie foarte linistita eu o cunosc de foarte mult chiar eu CHERTIV COSTACHE am salvato de la suferinta extrem de grava .Nu mai judecati pe nimeni pe nedrept daca va intereseaza mai mult veniti la mine la birou sa vorbim .Nu mai faceti pe destepti voi incultilor ,eu nu tai branza tai carne si os si redau viata la bolnavi nu va mai luati de medici si de avocati ,voi nu stiti nici sa scrieti si nici sa va exprimati pe calculator . ADIO LIBERTATE Acolo este de voi care gresesc si fac lucru in afara legei

195

Publicat la: 1 august 2013 ora: 19:50:10 de catre: Gogaie
Mare cretin poti fi, daca nici numele nu ti-l poti scrie corect. Pe dr il cheama CHERTIF, nu CHERTIV, nu face operatii la cap, ca nu-i neurochirurg, are cabinet, nu birou si nu-i analfabet si retardat, ca tine, deci nici din greseala n-ar scrie "acelei fete violata", "cei 4 derbedei am operat" etc,etc,etc.. Tu, in cel mai fericit caz, esti ciurdarul satului, esti gay si ofticat pe cei 4, ca pe tine n-au vrut sa te violeze.
?

196

Publicat la: 2 august 2013 ora: 13:36:39 de catre: patrocle
Acest doftor, Chertix a avut, recent, ziua de nastere. In dar, a primit o masina noua. De fapt, nu era masina, era bicicleta. Si nu i s-a dat, ci is-a luat.

197

Publicat la: 3 august 2013 ora: 02:17:15 de catre: TATIANA MITRUT
Vai de capul vostru retardat mai sunteti niste idioti bulangi , excroci ,oameni fara carte si mai faceti si pe destepti sunteti niste catari aveti scoala de prostologie .Iar tu patrocle sa-ti cati pe lizuca si in scorbura morti cu mintea voastra de 2 lei .Voi sunteti parinti violatorilor v-ai de capul vostru cum vati crescut copii se vede cresterea pe care leati dat de aceea sunt arestati se vede radamentul vostru de educare si de scoala care ea invatat .PA ,PA LA INCHISOARE CU VOI TOTI . ADIO LIBERTATE JAVRE INPUTITE

198

Publicat la: 3 august 2013 ora: 08:50:53 de catre: Gogaie
Sa-nteleg ca ti-ai facut operatie de schimbare de sex, nu mai esti nici doftor, nici advocat? Tocmai tu vorbesti de "oameni fara carte", care nu esti instare sa legi doua cuvinte? Ia vezi cate greseli de ortografie si exprimare ai.

199

Publicat la: 3 august 2013 ora: 08:56:29 de catre: alexandra
Pitipoanca mica, la scoala cand te duci? Banuiesc ca esti crizata si ai vrut sa injuri , n-am inteles ce scrii, tu ai violat limba romana la greu. Data viitoare cand vrei sa injuri pe careva ,macar injura corect ,ca sa ne prindem si noi, altfel transpiri degeaba.

200

Publicat la: 3 august 2013 ora: 12:21:21 de catre: vasi
CASTRARRREEEEE

201

Publicat la: 3 august 2013 ora: 16:11:00 de catre: PATROCLE
Vezi, draga, 4 ore, cat te-ai chinuit sa incropesti cateva cuvinte, chinuind in acelasi timp si tastatura, ai pierdut o gramada de bani, ratand cativa clienti. Nu te uita tu la ce zice Gogaie si alexandra, nu te uita in gura lor, uita-te in c...r la meda. In schimb eu te inteleg, nu aveai cum sa faci scoala, pentru ca inca nimeni n-a pus banci si profesori pe trotuar.

202

Publicat la: 3 august 2013 ora: 16:47:11 de catre: GINA COCOS
ALEXANDRA ,CINE ESTE PITIPOANCA MICA ,eu DOAMNA TATIANA MITRUT ESTE CASATORITA ESTE DIN SIGHETU MARMATIEI SI LUCREZA CASIERA ARE 5 COPII CU MESERI CU FUNTI MARI SI NEPOTI CU FACULTATEA FACUTA . EU GINA COCOS TE INTREB PE TINE ESTI SORA VIOLATORILOR SI TE DOARE CA SUNT LA INCHISOARE FRATELE TAU TE STIU CA ESTI TU .SUNTETI NISTE DEMENTI CU SCOALA VOASTRA DE DOI LEI . PA ,PA ,LA INCHISOARE CU VOI TOTI .ADIO LIBERTATE .

203

Publicat la: 3 august 2013 ora: 19:20:39 de catre: DAN RANDUNICA
Cine mai face viol ca ei sa pacesca ,acesti derbedei sa fie inchisi pe viata ,castrare chimica .adio libertate . javre imputite.

204

Publicat la: 3 august 2013 ora: 20:01:24 de catre: babau
MAI JAVRELOR din Bozanta Mare cu capuri patrate,sunteti niste infractori pentru doua milioane ati luat oameni la bataie pana la-ti omorat voi sunteti rude cu violatori care ati omorat omul iar abaterile voastre va merg pe neam ce spuneti ca noi oameni din sat credeti ca am uitat. Bine ca va venit si voua randul sa faceti bulau caini turbati .Iar cine vam scris sunt chiar nepotul mortului pe cine lati omorat pentru doua milioane de lei stiti cine sunt , si la ce ma refer iar acuma iati distrus o copila de 15 ani sa violeze na-ti apucat sa o omorati si pe ea .Sa dea dumnezeu sa fiti sa fiti la bulau lanturile inchisori sa va manance pe tot neamul vostru unu cate unu ca ne spurcati tot aierul din atmofera si ne inbolnoviti si ne distrugeti liniste la popolatie .Iar legea sa faca dreptate sa nu le de-a drumul pana nu-si fac pedeapsa prevazuta de lege sa le dea ani multi de facut .Javre imputite mostrilor ,diavoli,lupi salbatici animale feline .castrare chimica.Sa putreziti in inchisoare pe vecie.Adio libertate.

205

Publicat la: 3 august 2013 ora: 21:07:48 de catre: TATIANA MITRUT
Gogaie iar te ei de lumea intelectuala cu studile facute cu facultatea terminata eu nu sunt doamna fara carte am 5 copii casatoriti cu facultati facute si ani mei de peste 55 ani ce sex sa in schib eu ,nu sunt eu medic doi copii ii am medici o fata notar public un ziarist un meneger iar nepoti au facultatea facuta .nu te lua de mine ca nu sti cine sunt eu agrija cum te exprimi atentie la vocabular vai ca mare gonganie mai esti , nu vezi ca esti dement ai scoala de prostologie nu ai cultura literala vacar esti si porcar de aceste studi ai tu si scoala vieti de bagabonzi,golan ,hulinani derbedei ,violatori infractori .Pa,PA la mititica cu voi toti. Javre inputite mirositi de la o posta ....u u u gunoaie mirositoare .NU VA MAI LUATI DE MEDICUL CHERTIF COSTACHE .IAR ALEXANDRA EU STIU CA ESTE FRATELE LA INCHISOARE PENTRU VIOL .VOI SUNTETI OAMENI RAI NU MAI PUNETI NUME LA ALTI CA VOI PUSCARIASILOR SI CRIMINALILOR SUNTETI NISTE INFRACTORI . pa pa acolo va este de voi toti si asta o meritati toti sa fiti la inchisoare pe viata .Adio libertate .JAVRELOR INPUTITE .

206

Publicat la: 3 august 2013 ora: 23:12:14 de catre: STEKO
adica esti o ti..fa batrina iar plozii tai cei intelectuali fiii cur....vei batrine!Auzi tanti stii cine esti tu?Esti nimeni sau daca vrei pisat in vint,o violatoare al limbii romane,o persoana fara caracter care ameninta pe cei ce comenteaza pe forum...

207

Publicat la: 3 august 2013 ora: 23:49:20 de catre: Gogaie
Clara treaba, n-ai toate tiglele pe casa.... Cred ca pe tine te-a operat "CHERTIV" la cap. In bufet, cu tarnacopul.

208

Publicat la: 4 august 2013 ora: 01:32:15 de catre: Daieana Mitrofan
Javrelor , ce aveti cu medicul Chertif Costache ,sunteti niste gunoie foarte mirositoare numai faceti mistouri de prost gust ca te dai singur de gol se vede ca puneti copii sa scrie pe calculator ,iar stiinta voastra este de vacar si porcar .Naveti ce faceti va da-ti destepti dar nu sunteti , nu aveti cultura literara ,iar mintea voastra suna a gol ,aveti rumegus si tarana ,nu aveti creier ,sunteti dementi,buni de legat la ospitiu cu voi toti ,puscheriasilor, derbedeilor criza si boala rea sa va mance pe voi toti din familile vostre de la mic la mare spume la gura sa faceti ,si crize dese sa aveti zi de zi monstrilor ,diavoli, oameni fara dumnezeu ,voi credeti in mamonu in tata devolui cu nume de caraoschii...u .u .gunoie inputite ,fundul iadului sa va manance si lanturile inchisori sa aveti parte toti de la mic la mare .La bulau cu voi ,..inchisoare pe viata ..aceea este casa voastra cea adevarata.. Adio libertate..JAVRE INPUTITE URAT MIROSITOARE.. MANCAVAR CORBI OCHII VOSTRI SA NU MAI JUDECATI PENIMENI CA VA PUNETI LUMEA IN CAP . NU NE ESTE FRICA DE VOI..

209

Publicat la: 4 august 2013 ora: 01:52:21 de catre: CATRINA POP
MAI JAVRELOR ,ce a-ti vazut la copila de 15 ani sa o violati ,puscarie pe viata ,castrare pe viu ,sa nu mai violeze pe nimeni ,golani ,gunoie,javre inputite ,dobitoci ,caini turbati ,animale feline.Iar dupa parerea mea legea sa-i judece foarte aspru sa le dea pedeapsa maxima .IAR LEGEA SA TINA CONT DE FATA MINORA FARA APARARE DIN CATE AM AUZIT CA FATA ESTE BOLNAVA GRAV .LEGEA TREBUIE SA APERE FATA MINORA ,IAR FATA SA CEARA DAUNE MARI SA NU SE LESE FIINCA EA DISTRU VIRGINITATEA. .ADIO LIBERTATE, ..JAVRE INPUTITE.. SA PUTREZITI IN ZIDURILE PUSCARII

210

Publicat la: 4 august 2013 ora: 02:41:21 de catre: bau bau
MAI JAVRE SI CAI TURBATI, iar umblati prin sat turbati linistea sa ne-o luati, pe la cine voi va dati pe cine mai violati ,pe a cui fete le stricati ,sau cu crima mai umblati pe cine mai omorati si pe cine ii mai chinuiti dea voastra copilarie numai dracul sa va stie si momonul sa va alinte sa va dea invatari de minte, iar de acum inainte ce va mai vine prin minte ,sa faceti pasi mari ,cospodar numai fete voi stricati si lumea de jugrumati si in mormant voi ii bagati dupa alti voi umblati, ca si caii cei turbati diavolul sa va perie de mancare cai aruncati voi asta o meritati . u,u, gunoaie urat mirosite .javrelor inputite .adio libertate.

211

Publicat la: 4 august 2013 ora: 09:42:33 de catre: alexandra
Doamne, ma gandesc cat de idioata poti sa fii sa scrii 100 de comentarii si sa te semnezi cu 100 de nume diferite.crezand ca nu ne dam seama..Ca esti idioata maxim se vede cu ochiul liber,nu trebie sa te fortezi prea tare.....Casiera cu 5 copii "telectuali"...care habar n-are sa scrie coerent doua randuri...o "JAVRA ORDINARA SI IMPUTITA"...

212

Publicat la: 4 august 2013 ora: 10:05:08 de catre: Gogaie
Am si eu o nelamurire: Doar nebunul satului posteaza p-aici, sub diferite nume, dar cu aceleasi cuvinte si greseli, sau toti din Bozanta sunteti dusi cu pluta?

213

Publicat la: 4 august 2013 ora: 11:32:47 de catre: anonim
Alexandra, nu mai posta pe calculator nu vezi ca lumea va cunoaste familia voastra foarte bine..atentie o sa te prinda pe strada si o sa incurci mai rau sau pus oameni pe voi. Iar de acuma inainte o sa vi se intample raul la familia voastra. Nu te da mare, nu te mai lua de oameni ca iati facut destul rau prin sat si la piata.Nu numai face pe grozava ca sunteti oameni rai fara suflet .Iar nume de javre si gunoaie voi ati dat nume ,dece va suparati.Oameni din sat au rude si care stiu ce sa intamplat .Nu mai puneti nume la alti.Ei frati vostri puscariasi nu o sa scape ne pedepsiti de lege tot fac puscarie .Asa nu mai posta pe calculator Alexandra .Nu vedeci ca parinti fetei nu posteaza nimic pe calculartor . Dece nu va linistiti odata ,ca gura lumi nu puteti opri . NU VA MAI LUATI DE MEDICUL CHERTIF COSTACHE CA ARE OAMENI LUI SI RUDELE MEDICULUI ,SI NU VA LASA ASA USOR DE GURA LOR .

214

Publicat la: 4 august 2013 ora: 11:59:40 de catre: TITIC
Fatuca veziti de treaba ta ca nu sti ce vorbesti pe aicea te incurti in cuvinte nu ai terminat studile dute si le termina si mai invatati carte .Fatuca esti dusa cu capul rau dute si te trateaza fati tratamentul si apoi mai posteaza parinti tai te pune ca sunt innalfabeti se vede dupa scrisul vostru, vai de mama voastra ca bolnavi mai sunteti cu toti .PA PA FATUCO SI MUCOASO DUTE SI INSCHIBATI SCUTECU LA FUDULEL CA AI DAT PE TINE POSTAN LA CALCULATOR ,IESI CA SA UMPLUT SCUTETELUL LA FUDULET SI INCEPI SA MIROSI RAU DE TOT SI NU TE MAI IUBESTE NIMENI FATUCO MICUTA DUTE SI TE CULCATE SA NU UITI SA EI LATICUL SI FA NANI MICUTO .PA PA MICUTO .

215

Publicat la: 4 august 2013 ora: 13:16:26 de catre: patrocle
Apoi, dupa cum vad, nu prea-i de mine p-aici. Am plecat. Vedeti ca las usa deschisa.

216

Publicat la: 4 august 2013 ora: 15:52:34 de catre: io
nenea gogoaie,numai tanti mitrut tatiana de la caserie posteaza cu mai multe nume ca are copii telectuali si s-o facut desteapta c-o invatat bine copii,da n-o invatat bine,o facut scoala toti ca tanti tatiana a platit in natura si palinca si grostior si gaini sa termine copii facultatea,si acum crede ca si ea e desteapta,noi astialalti scriem cu rindul din casa de vizavi de casa lui tanti tatiana ca vasile o spart codul de aces a lui tanti si ne mai uitam la filme erotice de ne vine sa violam si gainile,da asta zic c-o mai incurcam cu comentariile ca nu putem scrie bine cind sintem excitati.

217

Publicat la: 4 august 2013 ora: 18:35:37 de catre: bau bau
Hai zau,nu , nu,numai spune incepi si tu la lume , nu vezi ca esti proasta fara nume, ca la voi in familie ce poti sa vezi ve erotic si violezi si incepi sa turbezi cu asta te distrezi cand spui ca violezi , vai de capul vostrul toti ati in nebunit de tot ,nu ,nu mai aveti fete prin sat dupa cat ati mai umblat voi cai turbati ,acuma la cotete voi va dati si gaini violati voi caini turbati vai de voi de a voastre oi cum umblati prin gunoi , se rade lumea de voi ca sunteti niste gunoi ,ati ajuns niste papusoi ,iar porcilor din puscarie iar va pun la furie ,iar lanturile din puscarie acele sunt scaunile de domnie pentru avoastra omenie numai dracul sa stie ,porcilor din puscarie vati trezit din lanturile de domnie toata viata sa va fie lanturi mari pe maini si pe pitioare sa le aveti pana la eliberare ,pa ,pa ,la mititica acolo ii tata si mamica, iar camera cea frumoasa este camera racoroasa , cu serbi si cu gandati pentru asta ati umblat prin sate ati umblat voi copila ati violat vati facut capul turbat iar cine face violare ajunge la inchisoare .

218

Publicat la: 4 august 2013 ora: 18:48:45 de catre: piticul
Frumoasa este mititica acolo va este tata si mamica .Va urez puscarie pe viata sa nu va ma intoarceti vi acasa . Caini turbati . Castrare .Sa putreziti in puscarie .Porcilor

219

Publicat la: 4 august 2013 ora: 23:09:34 de catre: alexandra
Sa zicem ca in BM sunt 140 mii de locuitori dintre care 70 mii de femei. Sa zicem ca dintre cele 70 mii cam 30 mii de femei au varsta intre 15-30 ani. Sa zicem ca dintre cele 30 de mii cam 10% se numesc Alexandra..Pai mai tantalaule, daca ar trebui ca violatorii sa violeze toate femeile numite Alexandra si familiile acestora pun pariu ca ar muri epuizati...Sa-ti fac un desen?

220

Publicat la: 4 august 2013 ora: 23:12:32 de catre: alexandra
Nu vorbesc limba idiotilor..Cand vreti sa-mi scrieti ceva fie imi scrieti corect fie va bagati comentariul in fund ca oricum nu-l citesc.

221

Publicat la: 5 august 2013 ora: 02:06:53 de catre: Nora lui Tatiana Mitrut
Asculta fatuca Alexandra , nu vezi ca esti o proasta,nu te mai lua de mama soacra ,ca o sa pun mana pe tine,vai ce rau o sa te periez putin si nu mai trebuie sa te arazez la par, til fac eu ,o data de mai pui nume lui mama soacra.Asculta bine ce va spun eu ,nu-i nimeni bajocura voastra ,sa puneti diferite nume despre mama soacra Tatiana Mitrut ,bagati mintile in cap ,pana nu-i prea tarziu, termina cu postatul pe calculator ,ca va castrez de viu fara anestezie.. piticoanca mica esti tu cu mata si cu soruta si matusile tale, nu va este rusine violatorilor si puscariasilor, vedetiva de dreba voastra. Iar tu gogaie esti un prost de pargi drumul nu, nu mai trebuie picamar ,iar tu esti picamarul prostilor. Bagabonzi si golani ce sunteti, javre inputite ,gunoile satului din BOZANTA - MARE, porcilor ,la puscarie cu voi toti si cu toata familia voasta ,acolo este locul vostru, ....mamute inputite....vampirilor si mostrilor...... din BONZANTA -MARE. Adio libertate, gunoie.

222

Publicat la: 5 august 2013 ora: 07:58:59 de catre: tamas
Familiile violatorilor sint de gunoieri. Este vorba de familia MIHUT, familia MENHART si familia MURESAN, niste familii depravate, jegoase si imputite. Trebuie sa se mute din Bozanta, locuitorii de aici nu-i mai vor in sat. Toti membrii acestor familii de rahat sint niste nemernici si derbedei, ar trebui bagati toti la puscarie la fel ca cei 4 papagali. Dar celor 4 violatori le sta bine la inchisoare, am auzit ca acolo se reguleaza intre ei, au devenit poponari cu acte in regula!

223

Publicat la: 5 august 2013 ora: 11:28:42 de catre: alexandra
Ai zis ceva? Nu cunosc limba ta idioteasca.

224

Publicat la: 5 august 2013 ora: 22:52:53 de catre: "xxl
ati iesit in sat si mirositi a rahat ,ratele cand au plecat miroase a butoi stricat ca a fost pulpele bagat sa va mai spalati ca mirositi a stricat.u.u.u.u .gunoaiele satului rate turbate

225

Publicat la: 6 august 2013 ora: 02:37:22 de catre: re Alexandra
Asculta fatuca Alexandra ,iar nu ai somn ,da, eu , am zis, nora lui Tatiana MITRUT , sa incetezi cu postatul pe calculator,iar te faci vedeta,nu ti-ai bagat mintile in cap, nu vre a percepe,nu vrei a intelege, o sa ne punem noi toti.un singur cuvintel scos de tine,a ne judeca pe mama soacra, o sa primesti si tu pedeapsa , tot ca fratele tau din puscarie . La sotul meu , nimeni nu ea , platit scoala , in natura, cu grostior, palinca, si gaini .Iar mama soacra ,nu este de pe cintura ,cum sunteti voi familea voastra..etc..O , sa ne facem timp, si pentru tine , fatuca, nu o sa scapi ,asa usor de familia noastra,ti-ai cautato singura ,sa te mai ei de lumea din familia mea, de unde eu fac parte..Iar , despre limba voastra, este idioteasca , de prost gust..javre inputite,.. bagabonzi,... golani,.. derbedei ,..violatori,..criminali,... puscariasi, ..mostri,si vampiri.. Voi , vorbiti,limba voastra este idioteasca, porcilor .Adio libertate..u,u,u,gunoaie...

226

Publicat la: 6 august 2013 ora: 08:52:22 de catre: alexandra
Prostovana mica,nu inteleg mazgaliturile pe care le scrii..Mai incearca...Decat sa behaiesti degeaba mai bine te-ai duce sa mai gradinaresti sau sa speli o rufa,sau sa te speli,oricum nu citesc ce scrii..

227

Publicat la: 6 august 2013 ora: 09:45:14 de catre: Gogaie
Cred ca de la cianura i se trage si prea mult spirt sanitar indoit cu apa din Sasar...

228

Publicat la: 6 august 2013 ora: 12:45:48 de catre: bucea
Stimata doamna, sincer, vad ca aveti dreptate in tot ce scrieti. Dar, va rog f. mult sa-mi raspundeti la o intrebare: cum reusiti sa va iubiti asa de mult soacra? Va intreb pentru ca, eu, pe soacra-mea as impaia-o de mi-ar sta in putinta.

229

Publicat la: 6 august 2013 ora: 22:51:23 de catre: alexandra
Pai tocmai asta-i chestiunea: o iubeste pt ca a impaiat-o deja!

230

Publicat la: 8 august 2013 ora: 13:04:42 de catre: alma
slujbei latine in biserica noastra. Va recomand , ca atunci cand vorbiti, in pur stil ortodox, despre aroganta latinilor, sa remarcati si " aroganta " Sfantului Papa, ca tot de neam latin este. Am tot sperat ca aceasta innoire in biserica sa vina de la sine si treptat, dar pasii, din pacate se fac indarat, nu cum ne dorim cei mai multi. Stimati ierarhi ai BRU , am ratacit destul. Vrem acasa!

231

Publicat la: 8 august 2013 ora: 17:46:11 de catre: alma
Rog frumos sa stergeti comentariul 230, pe care l-am trimis din greseala la acest articol. Multumesc.

232

Publicat la: 13 august 2013 ora: 01:08:21 de catre: Tigru lui Faima
Oameni buni,aceeasta familie ,au poreclere,cisma sparta, gaste deschiate, rate cracanate,asa le stiu oameni din sat, la familia lui Alexandra .Iar acuma au un nou nume ,de violatori,javre, gunoie,puscariasiiiiiii....LA PARNAIE ,FRATE...ACOLO ESTE DE VOI..

233

Publicat la: 13 august 2013 ora: 01:20:26 de catre: PUPAZA ION
Ma,gogaie care umbli beat zi de zi,umbli,unde mai furat din casa, nu de mult ai iesit din puscarie, mai derbedeule si hoti de buzunare, cu asta va ocupati in timpul liber,tu ai facut puscarie si pentru viol,ai dat busna in casa si ai violat,chiar pe bunica mea ,mai ,porcule si haita de lupi ce sunteti.

234

Publicat la: 13 august 2013 ora: 10:34:23 de catre: alexandra
Tantalaule, mai sunt alexandre si in alta parte dcat in satul vostru de analfabeti!!!! Sunt din Baia Mare, idiotule! In rest n-am inteles nimic din ce ai scris tu, nu sunt destul de proasta ca sa inteleg exprimarea ta tembela.

235

Publicat la: 13 august 2013 ora: 11:02:15 de catre: puiul
Ce vise potriveste de bine ,poreglele.Ce frumos va suna!.Hal de familia voastra!,cipanzeilor.Asa va iubeste lumea din sat,cu aseminea nume...ha.ha,maimute,inputite.

236

Publicat la: 13 august 2013 ora: 11:44:34 de catre: Lutmila
Mai porcilor iar va bagati in seama .Nu vedeti ca se rade lumea de voi si va da si va spune toata arama pe fata.Ce fel de oameni suinteti in sat ,tot satul va huleste si nu va mai vrea in sat,niste nemernici ca voi.Ati facut satul de rusine cu porcariile voastre ,si va mai dati vedete pe calculator si comentati numaI porcarii.Pana ce o sa va ia oameni cu parii la bataie pe tot neamul vostru ca ati spurcat si biserica cu faptele voaste spurcate.Ca violul sa facut intr-o casa langa biserica,asta va este credinta voastra,nu -l aveti pe dumnezeu.Voi slujiti la satana.La parnaie frate,acolo va este de voi,afara din sat porcilor,sa ne lasati linistea satului,sa nu ne mai tulburati credinta noasta .Daca n-ati avut mila de fata de ce n-ati avut frica de dumnezeu si de puterile lui.Dumnezeu nu va lasa nepedepsiti pe excroci ca voi ,daca nu au facut ei de ce sunt arestati?Va spun eu din auzite telefonul satului,pentru ca au recunoscut fapta de viol.POLITIA DIN TAUTII MAGHERAUSI ,au comunicat la lumea din sat,cine ia intrebat despre cazul de viol si in urma probelor au fost gasiti vinovati si arestati.TERMINATI POPONARILOR DIN SAT CARE LE TINETI PARTEA VOI RUDELOR,A VIOLATORILOR SI PORCILOR CE SUNTETI,LA PARNAIE FRATE.

237

Publicat la: 13 august 2013 ora: 12:34:20 de catre: alexandra
In ce limba vorbesti? Ce inseamna "poregle"? Dar cipanzeu"? Dar "aseminea" si " inputite"? Invata sa scrii si apoi injura ca altfel injuri degeaba ca nu intelege nimeni limba ta,idiotule! Am mai spus, sunt o alta Alexandra decat cea care crezi tu ca sunt, dar tu nu intelegi nimic cu mintea ta de bibilica...Prostovan! Oare toti sunteti asa idioti in satul ala, ca vad ca toti scrieti la fel....?

238

Publicat la: 13 august 2013 ora: 14:18:03 de catre: Gogaie
Nu te-ai prins ca-i o bolnava psihic, nebuna satului, care de fiecare data semneaza altfel? Pt ea, si eu sunt de la ea din sat, ruda cu violatorii. :D Las-o sa se certe singura, e dusa rau...

239

Publicat la: 25 august 2013 ora: 00:05:41 de catre: Tot eu .
Dumnezeu a decis.. Nimeni nu trebuie să judece.. Cineva de sus ii ajută pe ai nostrii , Nu sunt sfinti dar si fata aceea ce căuta in statie? Părinti lor suferă cand văd asemenea comentarii . Nu fiti răăi .. Nu noi decidem .. Dacă asa a fost să fie ce ne băgăm noi in seamă ? .. Părintilor le e rusine să mai iasă in stradă de gura voastrăă !! Rusine tuturor care ii jigniti .!!

240

Publicat la: 25 august 2013 ora: 03:13:29 de catre: re239 toteu
CINE DRACU MAI ESTI TU???MAI MAIMUTA,SAU MAIMUTOI,CE CAUTI PE CALCULATOR,SAFACI COMENTARI,COMEDIA DRACULUI,TACETI DIN GURA ???/?SCARBOTENILOR ,SUNTETI,NISTE BALAURI,CU12 CAPETE.RUSINE VOUA..

241

Publicat la: 25 august 2013 ora: 03:29:38 de catre: re gogaie
Nu vedeti ca sunteti prosti de spargeti drumul cu destepciunea voastra,este varza frate, dute si mai ea lecti,mai poponari ???? aveti doua clase ca trenul, mai destept trenul ca voi,mai destepti sunt cainii bagabonzi ca voi.Iti arat eu numai nebuna satului,am, sa te cutur de praf cand vin acasa cu masina si ma opresc in fata ta,fi9nca m-am interesat,la cine te-ai laudat,eu nu sunt de sex femenin,sunt barbat,sunt patron la restaurant

242

Publicat la: 3 septembrie 2013 ora: 02:25:41 de catre: xxl
Ma rog doamne da-le o bola incurabila, sa se tarasca prin spitale,sa nava liniste in familia lor, sa faca copii bolnavi ,in stare grava, si sa fie violati,toti de 4 violatori ,si sa-i poarte prin TRIBUNALE,JUDECATORIE ,SI APOI SA-SI FACA DREPTATE. Doamne tatal SFANT PEDEPSESTEI,fa-i doamne sa sufere, sa chinuie sa-si vada copii lor chinuiti, cu boli fara vindecare . Cati copii vor face sa faca numai fete,si toate fetele lor sa fie violate,tot de 4 violatori.Asta le urez la toti 4 violatori .Iar blestemul sa cada pe tot neamul lor, de la mic la mare ,apoi sa vada si ei prin ce trece familia acestei fete violate,care sufera de pe urma lor.Nu este fapta fara rasplata,si ne pedepsita de Dumnezeu ,aici pe pamant puteti sa minti dar pe BUNUL DUMNEZEU NU ACOLO ESTE PUR ADEVAR ,NU O SA PUTETI MURI PANA NU VETI FI CHINUITI ,FIINCA NU VA PRIMESTE PAMANTUL.LA JUDECATA DE APOI. Sa fiti blestemati toti 4 violatori,DUMNEZEU nu culcate ca scoalate ,si va vede ce faceti pe acest pamant,Dumnezeu nu va poate ierta cu asemenea fapta facuta.

243

Publicat la: 17 decembrie 2013 ora: 16:14:00 de catre: viol
si prostiiiiiiiiiiiiii

244