Portal eMaramures.ro - PAGINA START
Cauta in:


25.07.2014 13:04:21
Euro - 4,4000 lei

Dolar SUA - 3,2715 lei

Lira - 5,5528 lei

Aur (gr.) - 135,9718 lei


Foto soare si noriVezi VIDEO
26 iulie 
Max: 24/ 31 grade Celsius
Min:  15/ 19 grade Celsius
 

Vreme schimbatoare spun meteorologii ca va fi maine in intreg judetul. Vor fi perioade in care va iesi soarele, insa in cele mai multe zone dupa orele pranzului creste instabilitatea atmosferica si se aduna norii care pot lasa cateva averse de ploaie. Vantul va sufla pana la moderat. Meteorologii spun ca temperaturile cresc usor fata de cele inregistrate zilele trecute. Maine, la pranz, se vor semnala 31 de grade in Borsa, 30 de grade in Sighetu Marmatiei si Baia Mare si Seini, 27 de grade se vor inregistra la Targu Lapus, iar temperaturile cele mai scazute, de doar 24 de grade, sunt asteptate la Cavnic.

Baia Mare: In Baia Mare si urmatoarele doua zile aduc vreme schimbatoare. Spun meteorologii ca din cand in cand iese soarele dar si ca este posibil ca mai ales dupa amiaza sa se adune norii care pot lasa izolat averse de ploaie, insotite de tunete si fulgere. Vantul va sufla cel mult moderat, iar maximele termice incep din nou sa creasca usor si se vor situa in jurul valorii de 31 de grade Celsius, in timp ce noaptea nu vor fi mai mult de 18 grade Celsius.

Sighetu Marmatiei
:
La Sighetu Marmatiei se anunta vreme schimbatoare in urmatoarele doua zile. Duminica cerul va fi predominant senin, norii trecatori, iar precipitatiile lipsesc din prognoza. Luni va fi soare in prima parte a zilei, iar dupa amiaza sunt din nou asteptate averse de ploaie sau chiar o furtuna. Maximele termice cresc si in aceasta zona, astfel ca la pranz se vor inregistra pana 32 de grade Celsius, in timp ce noaptea mercurul din termoetre va arata cel mult 16 grade Celsius.

Borsa
:
Vreme frumoasa spun metorologii ca va fi la Borsa in urmatoarele doua zile. Duminica vor fi perioade cu nori, dar si perioade in care va straluci soarele. Ziua de luni aduce vreme frumoasa cu cer insorit si vant slab. In zona temperaturile maxime se vor situa in jurul valorii de 32 de grade Celsius, in timp ce noaptea minimele nu vor depasi 18 grade Celsius.

Cavnic:
Vreme schimbatoare, cu cer partial insorit si vant slab dimineata, dar si averse insotite de tunete si fulgere dupa amiaza. Asa arata prognozele ca va fi vremea in Cavnic, in urmatoarele doua zile. Maximele termice pot ajunge pana la 26 de grade Celsius, in timp ce noaptea mercurul din termometre poate arata cel mult 16 grade Celsius.

Targu Lapus: In Targu Lapus urmatoarele doua zile aduc vreme schimbatoare. Meteorologii spun ca atat duminica cat si luni va fi vreme frumoasa dimineata in prima jumatate a zilei. Ulterior insa se aduna norii si odata cu acestia apar aversele de ploaie sau chiar furtunile. Se vor semnala la pranz maxime termice de pana la 29 de grade, iar noaptea minime de cel mult 16 grade Celsius.

Seini: Vreme schimbatoare, cu cer partial acoperit dimineata, innorari, averse de ploaie, tunete si fulgere dupa amiaza, spun meteorologii ca vor fi in urmatoarele doua zile la Seini. Vantul va sufla cel mult moderat, iar maximele termice se vor situa in jurul valorii de 30 de grade Celsius. Noaptea mercurul din termometre nu va depasi 16 grade Celsius.




Zone agrement Maramures
Destinatii turistice SATU MARE – oferte Vacanta 2008
Zona de agrement Valea Mariei, Satu Mare
02:13:36 9 iulie 2008  | autor:  Andreea Csuk

Pozitionare: Langa comuna Vama, la 2 km de drumul national DN 19 care face legatura dintre Satu Mare si Negresti.
Caracteristici: Zona Valea Mariei este o zona bogata in ape minerale - 11 izvoare de ape minerale si 1 izvor de apa termala. Aici turistii pot sa campeze cu corturile sau cu rulota, insa exista si posibilitati de cazare in hoteluri de doua si trei stele ori la privati. 
Hotel Valea Mariei - piscinaCazare:
Hotel Valea Mariei (3 stele)
Contact: str. Valea Mariei, comuna Vama, Satu Mare, tel: 0261 – 806292
Facilitati: sauna, piscina acoperita, jacuzii, solar, teren de tenis, teren de fotbal, sala de fitness, parculet amenajat pentru copii 

Complex Pintea Satu MareComplex Pintea (2 stele)
Contact: str. Valea Mariei, nr. 224, comuna Vama, jud Satu Mare, tel: 0261 – 857155
Facilitati: bar, terasa, piscina, sauna, jacuzzi si o sala de fitness. Apa termala de la piscina are proprietati balneo-climaterice.

 
Versiunea pentru tiparire
Trimite stirea pe email
Trimite stirea pe Yahoo! Messenger
Adauga comentariu


1

Publicat la: 8 august 2008 ora: 14:49:21 de catre: Miri
Am fost la Valea Mariei si adevarat ca e frumos. O recomandare insa: incercati si cu tarife mai mici pentru ca nu toata lumea are bani sa isi petreaca sfarsitul de saptamana ori concediul daca o camera costa atat.

2

Publicat la: 12 mai 2009 ora: 15:33:50 de catre: anda
am fost si eu la valea marieiprea mari preturi pacat ca va pierdeti din clientela

3

Publicat la: 28 mai 2009 ora: 16:25:25 de catre: Cacau Adina
Nu am mai fost nici odata la Valea Mariei luni o sa ma duc cu clasa de 1 iunie si abea astept cine va mia spus ca este frumos acolo si ca biletele costa 10lei si 5lei si daca imi poate cineva spune concret cat costa sa ma ajuta.

4

Publicat la: 28 mai 2009 ora: 17:06:31 de catre: yo
ce bilete? de tren? de autobus? de unde si pana unde??? daca nu stii sa pui o intrebare coret,degeaba astepti raspuns...daca e ceva legat de cele 2 cabane,ai mai sus nr de telefon,poti intreba...
tur

5

Publicat la: 22 iulie 2009 ora: 23:05:45 de catre: mariea pit
foarte frumos la pintea

6

Publicat la: 28 februarie 2010 ora: 19:09:08 de catre: deorina
da este super frumos preturi fff bunenimic de comentatva recomand sa faceti un concediu pe cinste la valea mariei , personal,cazare,mancare,conditi deosebite

7

Publicat la: 6 aprilie 2010 ora: 09:38:28 de catre: dorin
buna,imi poate spune cineva cu aproximatie ce suma ar fi pt 2 zile?

8

Publicat la: 6 aprilie 2010 ora: 11:35:13 de catre: yo
pt 2 zile, suma ar fi cam 48 de ore, sau 2889 de minute, sau 172800 de secunde. depinde ce suma te intereseaza. daca te-ai scremut sa intrebi de cazare, dar nu ti-a iesit, ai mai sus numerele de telefon la care te poti informa.

9

Publicat la: 16 mai 2010 ora: 15:18:00 de catre: alex
imi place e super eu ias da 4 stele e ca bin paradis si e curat

10

Publicat la: 26 mai 2010 ora: 13:27:35 de catre: anonim
...as putea adauga si eu ceva interesant..nu o sa va laud deoarece chiar este frumos la voi..dar pacat ca exista atat de multe lucruri urate acolo..pacat domnul patron ca va fura angajatii, fac ce vor ei acolo, duc acasa ce la place lor si ce le lipseste...pacat ca afla lumea ce oameni de incredere aveti si isi vor schimba parerea despre dvs...putem da si nume..se stie fff bine cine ce face acolo...va fura si va fac pe la spate..

11

Publicat la: 7 iunie 2010 ora: 17:11:03 de catre: florin
daca nu mananci acolo doar dormi si platesti intrarea la bazin ori cine si permite ca zona si relaxare e supper adevarat

12

Publicat la: 12 iunie 2010 ora: 11:14:57 de catre: cristi
cam scump avand in vedere ca e o singura piscina(20 de lei de persoana),la fel si camera(170 de lei cea mai ieftina)!

13

Publicat la: 12 iunie 2010 ora: 11:18:13 de catre: clau
domnilor,voi nu ati auzit de criza??? ca dupa preturi parca suntem in plina crestere economica!!!!!la un salariu de 700 de lei pe luna cum se poate ca cineva sa dea 170 de lei pe noapte?dormim 4 nopti acolo si celelate 26 in natura...:))actualizati preturile si o sa aveti mai multi clienti!

14

Publicat la: 24 iunie 2010 ora: 08:21:31 de catre: bib
totul este prea scump.nu toata lumea isi permite.va pierdeti din clienti

15

Publicat la: 3 august 2010 ora: 15:02:28 de catre: lary
Cea mai tare locatie din nord-vestul tarii..tineti-o tot asa!!!

16

Publicat la: 3 noiembrie 2010 ora: 11:11:25 de catre: pui
tare dulce e barmanu, o viata intreaga am sa-l iubesc...chiar daka viata ne-a separat. te pupic dulce R.CIPRIAN BM.

17

Publicat la: 1 ianuarie 2011 ora: 04:22:00 de catre: ana......vama
ii fain la valea mariii am fost acolo de mai mlte ori da nho intrun fel ii shi nashpaaa da mno asta eeee ....... numi pream place desi is ceva ruda cu patronii da io ias da 2 stele...1!!!!! ( dux mea lux)...(vama)

18

Publicat la: 6 ianuarie 2011 ora: 13:57:11 de catre: Marcel
Domnilor va rog sa ne faceti oferte pt lunile februarie -martie, dar sa nu uitati ca suntem bugetari si totusi vrem sa va vizitam...

19

Publicat la: 14 ianuarie 2011 ora: 18:58:21 de catre: denisa
pe mine mar intreresa cam cat este pe noapte daca puteti sami spuneti

20

Publicat la: 14 ianuarie 2011 ora: 21:37:40 de catre: yo
ce "cam cat este pe noapte" ? tarifele sunt cam aceleasi ca si pe varianta, la "stalpu' mare". banuiesc ca asta te intereseaza, ca daca era vorba de cazare, ai mai sus numerele de telefon de la ambele cabane, poti intreba.
re

21

Publicat la: 6 februarie 2011 ora: 15:10:01 de catre: nimeni
nu stiu cine face comentariile la fiecare intrebare ce se pune, dar e un nesimtit si un impertinent

22

Publicat la: 7 februarie 2011 ora: 11:22:53 de catre: yo
pai daca IQ-ul tau e la nivelul celor ce pun intrebari tampite, nu-i de mirare ca nu pricepi nimic... o intrebare idioata, merita doar raspunsuri pe masura. dupa mintea ta, cam ce-ar fi vrut pitzipoanka de la 19 sa i se raspunda? ce-o interesa? cazare? unde, la care din cabane? cate stele? camera cu cate paturi? cu baie, sau fara? cu geam, sau fara geam? sau, voia sa inchirieze toata cabana, pt nunta? decat sa puna o intrebare tampita, la care nu se poate raspunde, nu era mai simplu sa sune si sa intrebe, ca doar sunt afisate mai sus ambele numere de telefon???

23

Publicat la: 7 februarie 2011 ora: 19:57:12 de catre: eo.
mai nimeni ... de ce nu iti vezi de treaba?! lasa-l pe yo sa scrie ce vrea... este nr. 1 pe acest site in comentarii. si eu ma prapadesc de ris cind le citesc... nu ma priva tu de sursa mea de amuzament !!!!

24

Publicat la: 13 februarie 2011 ora: 18:23:46 de catre: Marcel
Cea mai ieftina camera 170 ron.

25

Publicat la: 15 februarie 2011 ora: 10:57:52 de catre: Paul
Foarte scump domnilor, camere f mici , cred ca cele din imagine sunt la 2,3 milioane pe noapte, curatenia lasa de dorit, la picina sunt furnici, apa nu e calda...

26

Publicat la: 16 februarie 2011 ora: 13:58:01 de catre: anda
e frumos dar un pic mai mult prea scump ,am fost in 2007 si tot scump era mai taieti un pic din pretiri si fiti mai serviabilii mai als personalul de la receptie te duci acolo pe bani taiii nu pe ai lor

27

Publicat la: 20 februarie 2011 ora: 21:01:51 de catre: fanea
bazinul este tare urat.eu cred ca nu o sa mai merg niciodata acolo..

28

Publicat la: 4 martie 2011 ora: 09:53:19 de catre: anda
e totus frumos am mai fost de martisor 1 MARTIE,mie sincer mi se pare departe de orasul baia mare dar la iubi meu ii place desi e criza trebuie sa fim echilibrati cind e vorba de bani ,va pup si va doresc multi,vizitatori pentru ca e foarte frumoasa zona maramuresului.Sa aveti parte de tot ce e mai bun ,si multa putere de munca pentru a iesi din criza ,binenteles ca o sa mai vin

29

Publicat la: 5 martie 2011 ora: 20:36:48 de catre: anda
MERITA E IN JUD SATU MARE V.M

30

Publicat la: 3 aprilie 2011 ora: 21:12:21 de catre: many
Trebuie sa fii cazut in cap sa dau banii astia pe o piscinuta asa mica, cu banii astia te duci in Ungaria, sunt sute de stranduri termale, civilatie pe care nu atingem in 200 de ani daca stau ungurii pe loc, preturi pt. toate buzunarele, nu sa ma duc la Valea Marioarei asta, unde e rupta harta in cui si sa fac masina zdrente. Ce este acolo de fapt decat un sat oarecare, ramas in secolul XIX si satenii in Evul Mediu.

31

Publicat la: 28 aprilie 2011 ora: 18:58:53 de catre: Caba Ioan
ma intereseaza daca se poate intra la piscina cu 20 lei pe persoana fara sa fi cazat la hotelul respectiv

32

Publicat la: 8 mai 2011 ora: 16:24:06 de catre: curac ioan
vreau sa aflu exact cat costa piscina ptr persoana va multumesc

33

Publicat la: 15 mai 2011 ora: 23:41:37 de catre: Manu
Carora nu le place la Valea Mariei sa stea acasa,in fata blocului si sa boscheteze acolo.Nu stiu cum puteti fi unii asa de rai?!Rautatea din voi va face sa fiti niste nefericiti,plini de lipsuri si de frustrari..Nu mai mergeti fratilor acolo,stati acasa si comentati parerea altora ca mai mult nu puteti ...!!!DEZGUSTATORILOR

34

Publicat la: 16 mai 2011 ora: 18:28:58 de catre: 555
daca tu asta intelegi esti o simpla cocota parvenita, nu te opreste nimeni ca sa te duci la unguri, drum bun si cale batuta leliuca tampitzica.

35

Publicat la: 18 mai 2011 ora: 20:21:38 de catre: A:lle
nu stiit cat e cazarea pe o noapte??

36

Publicat la: 31 mai 2011 ora: 01:39:32 de catre: Gabi Vama
Buna, ii f frumos la valea mariei si sunt preturi acceptabile, numai credeti tot ce spun alti ca e scump si ...

37

Publicat la: 31 mai 2011 ora: 12:05:57 de catre: Ioana H.
Daca toti o sa ne ducem mereu cu banii in Ungaria, in loc sa cheltuim banii in Romania, normal ca ungurii o sa fie mereu mai buni decat noi. Nu mai scoateti banii din tara daca vreti sa se intample ceva bun in tara aceasta.

38

Publicat la: 31 mai 2011 ora: 12:15:34 de catre: Ghici
yo etalonul inteligentei.

39

Publicat la: 31 mai 2011 ora: 12:22:52 de catre: Adi
Stie cineva ceva preturi recente ? Mai 2011 ? Si aici ma refer: cazare, masa, intrare piscina... Rog persoanele de genul lui "yo" sa se abtina de la comentarii inutile cu "telefoane" si alte minunatii. Multumesc.

40

Publicat la: 31 mai 2011 ora: 15:58:55 de catre: teo
manu ..ai uitat ? tic tac ...

41

Publicat la: 31 mai 2011 ora: 16:44:57 de catre: Alice
Avand in vedere nivelul de trai si salariul mediu pe economie in aceasta parte a tarii, preturile sunt prea mari pt venitul nostru. Sa nu uitam ca MM este o zona cu venituri mici, la coada tarii in ceea ce priveste venitul mediu... Iar preturilela cazare sunt la un nivel raportat la salarii mari pe tara. Si piscina este mica, acoperita, e frumoasa doar zona, dar pt banii aia mergi cu cortul la libera alegere...

42

Publicat la: 31 mai 2011 ora: 17:22:46 de catre: mihai
am fost la valea mariei si nu mai vreau sa merg niciodata acolo. vin toti osenii si isi spala transpiratia puturoasa acolo in bazin

43

Publicat la: 31 mai 2011 ora: 17:29:21 de catre: lili
mah yo , tu esti mortal ...abia azi am reusit sa citesc comentariile tale si sa ma sparg de ras , de unde dracu iti vin atatea idei spontane ? esti fenomenal !!! tineo tot asa .

44

Publicat la: 4 iunie 2011 ora: 14:35:40 de catre: anda
de ce sunteti asa de rai ''uni''e la libera alegere nu ati stiut daca nu va place nu mergeti ,mutati va fratilor din ROMANIA de parca in alta tara sau oriunde ai fi iti da cineva ceva pe gratis.......OARE CHIAR NU PLATESTI NIMIC NU TI CONVINE NU MAI MERGI NU?????,in primul rind traiti in Romania si asta e ,dar daca ....ca ar aexista in lumea asta mare un pic mai mult BUN SIMTI ,nu s ar mai comenta atit ,vizitati VALEA MARII MERITA ,e un pic scump dar merita de o saptamina am fost si e super

45

Publicat la: 14 iunie 2011 ora: 23:11:57 de catre: Anca
Mai nespalati si mai prost educati decat baimarenii nu exista oameni in Romania!!!!!!

46

Publicat la: 15 iunie 2011 ora: 09:52:29 de catre: YO
ba da exista, mai prost educati decat baimarenii sunt toate neamurile tale cu tine ca lider.

47

Publicat la: 15 iunie 2011 ora: 20:45:59 de catre: Anca
Auzi YO: esti un NEFERICIT care boscheteaza toata ziua pe net....si te mai miri ca nu poti face nimic mai mult decat sa comentezi?!?......asa sunteti toti blochistii!!!Astia sunt papagalii din Baia Mare carora nu le ofera nimic viata deoarece nu stiu sa faca nimic,numai sa vb....si invidia si frustrarea ii omoara...Noroc cu Tara Oasului ca sunt oamenii binecuvantati acolo ca de era dupa voi nord-vestul tarii noastre era mai distrus decat Japonia!....Scarba jud. Maramures

48

Publicat la: 16 iunie 2011 ora: 10:54:57 de catre: eo .
ha ha ha ... tara oasului ???? despre hotii din negresti oas si imprejurimi e vorba????? aia care fura prin franta, italia si alte tari??? de zona de care se spune ca tot la a 2-a casa este cite o tirfa? care sunt mai rai ca rromii??? vai, vai, vai ....ce binecuvintati oameni ! ei sunt "onoarea" nord - vestului ... bineinteles a vestului salbatic....

49

Publicat la: 17 iunie 2011 ora: 14:27:27 de catre: vasy
am si eu o intrebare pentru cei care stiu. daca se poate face doar baie la unul dintre complexurile de la Valea Mariei. fara cazara mancare sau altceva si daca da cat costa intrarea a aceste piscine

50

Publicat la: 27 iunie 2011 ora: 16:45:34 de catre: ancutza
de ce oare nu au oamenii atat bun simt incat sa raspunda civilizat daca stiu raspunsul la o intrebare fara sa faca atata zarva si sa-si demonstreze doar proasta educatie prin jignirea altor persoane?

51

Publicat la: 27 iunie 2011 ora: 22:19:08 de catre: Gogaie
Din moment ce in stire sunt afisate doua numere de telefon, de la ambele cabane, unde poti obtine toate informatiile necesare, actualizate, dar copiii retardati intreaba aici "cat costa?", fara sa si spuna ce anume, unde, ce conditii, daca vor doar o clisma cu borcut, sau sa inchirieze toata cabana, la ce rapunsuri te astepti? O intrebare tampita, merita doar un raspuns pe masura. Stiu ca raspunsul meu a venit mult prea devreme, dar dupa 10-15 ani, cand vei reusi si tu sa termini 4 clase, poate-l vei pricepe.

52

Publicat la: 5 iulie 2011 ora: 20:44:23 de catre: anda
ce rai sunte ti''UNII''nu stiti cum e;; lumea curioasa ;;sa aveti parte de o vara frumoasa concediul placut tuturor ,aveti grija de voi si nu va mai jigni ti ca nu i FRUMOS sunt destui acolo sus la BUCU.......care jignesc si gindesc cu picioarele nu cu ''INTELIGENTA ''''' lor pentru ca e scumpa o zi buna tuturor

53

Publicat la: 6 iulie 2011 ora: 00:06:48 de catre: Gogaie
pe undeva, te-nteleg... ai vrut si tu sa spui ceva, dar nu ti-a iesit. data viitoare, cand te mai apuca, incearca sa te abtii de la etnobotanice si aurolac. poate-ti faci timp sa mai si citesti o carte-doua... nu din alea grele.... "Punguta cu doi bani", "Capra cu trei iezi" ... Dupa asta, poate v-om reusi si noi sa pricepem ce-aiincercat sa zici.

54

Publicat la: 15 iulie 2011 ora: 13:41:11 de catre: iran
Apa in piscina o schimba o data la saptamana. Asa ca daca mergi marti, miercuri sau joi prinzi apa foarte curata. De umbla multa lume dupa coasa pe acolo si uita sa se spele la dus inainte.;( Mancarea extraordinar de scumpa si foarte slab preparata. Nu o spun cu rautate, dar am fost de 4 ori si de fiecare data, orice am comandat la masa mancarea nu se ridica la nivelul la care se vrea. Tot personalul este extrem de increzut. Nu-mi dau seama de ce, doar sunt oameni simpli de la tara. Le acord nota 6 pentru toate serviciile oferite. Pacat de investitia facuta. Tot in Ungaria este mai ok. Nu am sa dau numele locurilor care le frecventez acolo sa nu fac reclama. Dar asta e durerosul adevar. La noi acasa (Romania) pe banii nostri, prestatorii de servicii i-si bat joc de noi. Ar fi minunat daca patronii ar citi mesajele si ar lua atitudine.

55

Publicat la: 18 iulie 2011 ora: 17:44:09 de catre: anonim
Groaznic. Pe langa ca platesti sezlongul esti nevoit sa ti-l transporti pana locul dorit...mancarea groaznica si foarte scumpa iar personalul foarte needucat. Am vazut inclusiv personal agresiv cu clinetii...un angajat imbrancea o domnisoara...oricare ar fi motivele asa ceva nu se face...nici macar la tara.

56

Publicat la: 29 iulie 2011 ora: 22:46:51 de catre: anda
cum ar fi de nu ai fi asa de rau ,si sa te mai abti de la comentarii

57

Publicat la: 30 iulie 2011 ora: 15:31:08 de catre: vip
JEGOS!POATE PT.TZARANII DIN ZONA ESTE CEVA NOU!DAR DACA VII DIN ORAS SI AI PRETENTII,PT.CA LA PRETUL ASTA TREBUIE SA AI PRETENTZII,.....................LASA MUUUUUUUUUUUUULT DE DORIT!ESTE CA UN STRAND COMUNAL,UNDE SE SPALA TZARANII CARE VIN DE LA COASA!DE TRANSPIRATIE,DE JEG ETC! DECI...............MERGETI IN ALTA PARTE!SORRY

58

Publicat la: 7 august 2011 ora: 09:11:37 de catre: turist
Personal obraznic

59

Publicat la: 2 octombrie 2011 ora: 11:44:12 de catre: madalina
e supe tare acolo pe bun e marfa si ieftin

60

Publicat la: 10 octombrie 2011 ora: 17:12:19 de catre: no name
Draga "vip'-ule , se pare ca ai fost destul de des pe acolo incat stii atatea lucruri despre valea mariei.....te-ai injosit sa faci baie printre atatia jegosi cum ii numesti tu si tarani veniti de la coasa? Un sfat: esti mai mare taran decat ei, crede-ma......
m.m

61

Publicat la: 22 decembrie 2011 ora: 16:29:08 de catre: sorin
uitati ca ne aflam in zona oasului asa ca nu va asteptati la un personal educat si cu bun simt inca oseni nu sau domesticit de tot mai au de asteptat inca multi ani peturile sint mari asa ca nu va recomand sa inoptati acolo

62

Publicat la: 16 ianuarie 2012 ora: 23:36:08 de catre: remus
am fost o data la valea mariei, si am auzit ca aveti numai bucatari(maiestri in arta culinara) dar stand la prima masa cu prietenii am vazut un bucatar sifonat rau nu ieste fier de calcat la valea mariei? crezand ca iel va prepara mancare care vroiam so o serivm neam ridicat si am plecat o sa revenim cu alta ocazie

63

Publicat la: 16 ianuarie 2012 ora: 23:53:50 de catre: ravas
frumos la valea mariei

64

Publicat la: 16 ianuarie 2012 ora: 23:55:45 de catre: bobo
intradevar bucatari cu experienta e mancare foarte buna cinste lor

65

Publicat la: 18 ianuarie 2012 ora: 22:19:52 de catre: anda
vizitati cu incredere eu am fost saptamina trecuta ,si e super,un an bun plin de inpliniri si multi vzitatori

66

Publicat la: 30 ianuarie 2012 ora: 18:09:28 de catre: Miha
Auzi Remus,invata-te mai intai sa scrii corect si pe urma sa faci reclamatii...is ferm convinsa ca te comporti si esti la fel de incult precum scri....taranii ca si tine nu o sa poata niciodata sa se simnta bine in restaurant de 3 stele...trebuie intai sa va domesticiti!!!

67

Publicat la: 16 aprilie 2012 ora: 17:14:46 de catre: anonim
Frumos nimic de zis dar pentru cei care au bani, nu va ganditi si la cei mai amarati domnule patron?

68

Publicat la: 28 august 2012 ora: 23:44:55 de catre: maria
Un colt de rai, conditii de dazare de nota 20,personalul la fel... Cu siguranta ma voi intoarce acolo knd voi fi in tara. FELICITARI si numai bine staffului din Valea Mariei!

69

Publicat la: 29 august 2012 ora: 21:49:08 de catre: Csaba
As avea o antrebare daca se poate as mere cu familia 3 pers 1 copil 4 ani macar 5 zile, care sunt conditiile la pret si ce este inclus la pret . Merita sa duc familia macar 4/5 zile se poate distra , posibilitati pentru prunc? Multumesc daca primesc un raspuns mai detailat.

70

Publicat la: 31 august 2012 ora: 14:27:32 de catre: Lore
nu stiti se poate merge acolo si cu cortul ? si daca da cat ar costa o noapte de camping ?

71

Publicat la: 12 decembrie 2012 ora: 19:19:15 de catre: Nicu
Am fost pana acum de doua ori la Complexul Pintea si de fiecare data am ramas placut impresionat atat de conditiile de cazare cat si de amabilitatea personalului.Tarifele sunt accesibile, iar zona este superba.

72

Publicat la: 17 februarie 2013 ora: 13:53:04 de catre: bogdan
preturiile sunt in functie de clasarea hotelului si este de 3 stele deci nu sunt mari pe langa asta hotelul ar putea fi clasat la 4 stele avand in vedere dotariile doar ca atunci preturiile chiar ar fi ridicate

73

Publicat la: 25 iunie 2013 ora: 12:59:20 de catre: altul
170 de lei e prea scump, o camera dubla ar trebui sa fie max 100 ron, cu 30-40 euro gasesti cazare in orase europene mari unde oamenii chiar au salarii pe masura, e absurd sa practicam astfel de preturi la noi...poate ar trebui sa va bazati mai mult pe rulaj nu pe profit maxim.

74

Publicat la: 6 iulie 2013 ora: 21:50:06 de catre: Lola
Voi chiar nu inte unde ma dar fiecare cu opiinile lui nu ma intelegeti gresit,dar daca stai aproape si vrei o vacanta placuta.. ducetiva unde doriti!Daca va intereseaza pretul.. asta inseamna ca pentru voi conteaza doar banii1Nu va intereseaza ca pe banii aia munciti toata ziua dar va e frica sa nu se termine daca mergeti undeva sa va relaxati de la atata munca!

75

Publicat la: 31 ianuarie 2014 ora: 10:02:23 de catre: marcel
cel mai bun loc unde te simti bine si de relaxare ....Nu mai conteaza banii.